Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/22/2010 16:11:00

Eylemcim hava şartları çocuklara uyduktan sonra bence Nisanda olabilir...

12/22/2010 19:34:00

Kaç kişi olacaksınız bilmiyorum ama yurt dışı evler, odalar, yatlar katlar kiralama için airbnb'den feyz alabilirsiniz. Fiyatlar, seçenekler, yorumlar vb.

http://www.airbnb.com

Mesela Barcelona'da 10 kişilik yerler arayınca şunun gibi şeyler çıkıyor, çocukla da kolay olur isteyen uyutsun isteyen dolaşsın :)

Loft apartment
Gunluk 356$
4 yatak odası, 12 yatak, 2.5 banyo vb.
http://www.airbnb.com/rooms/22564?price=356
6 kişiden sonra kişi başı 24$

(Penceresiz bir yermiş gerçi, yorumlar sağolsun :)

12/22/2010 19:37:00

züpppppperrrrr

12/22/2010 20:26:00

khan... şimdilik talep daha çok gibi ama sonuçta 3-4 aile kalınırsa, bir seçenek olabilir. Biz Madrid'te bu yapıya benzer ama otel hizmeti veren bir yerde kalmıştık. keyifli de olmuştu...

12/22/2010 21:33:00

cilginsiniz! bir gunde sayfalar almis yurumus! :))

bebekle, kucuk cocukla yurtdisi seyahat tecrubem cok, hic korkmayin ve cocuklarla olmaz diyen kocalarinizi ikna edin, benim son seyahatim tunc 5 aylikken tek basima (!) ankara-stockholm ucus, stockholm-örebro otobus... sakat bir bilekle hem puseti, hem bavulu, hem de bebisi tasidim... gidis-donus toplam 5 gun... öncesinde yine tunc 3 aylikken yine tek basima ankara-istanbul-brüksel... brüksel-köln(trenle)-ankara... (brükselin metrolarinin igrencligini bilen bilir asansor yok, yuruyen merdivenler calismaz vb.. pusetle in cik onca merdiveni!! )Tuna'yla seyahatleri saymiyorum bile.. birbirimize destek oluruz, tutariz, iteriz, cekeriz... gelin, gelin, gelin! :))

bu is ciddiye bindi ama boyle atip tuttuguma bakmayin, bizim icin de en onemli kismi maddi tarafi... ica, iki cocuklu olunca hayat nasil zorlasiyor di mi? :)

gelsin bu kez tapas! mmmmmm :)))

12/23/2010 07:59:00

http://www.airbnb.com  fikri guzel ama cocuklari o kalabalikta uyutamayiz bence.. biri uyumaya calisir, digeri aglar, oburu bagirir falan:)

12/23/2010 08:30:00

ben daha yeni girebildim bir daha:(( aradaki yazışmaları takip edemedim. dediğiniz gibi selaniğe gitmek çokta zor değilmiş. Ferda araştırmaya başladı bile. arabayla güzel olabilir. Atatürk'ün evine de götürürüm Tuna'yı. Bebekten işlemek lazım:)) 19 Mayıs olabilir. Barcelona bebeklerle biraz uzak gibi.

12/23/2010 09:10:00

Ah keşke ah keşke diyorum... Nasıl seviyorum Barcelona'yı ben... Hatta bizimkinin göbek bağı için başka yer düşünmedik o kadar yani :) Biz Hotel Arts Barcelona'da kalmıştık. Otelden çok memnun ayrıldık, yeri vs de çok kolayımıza gelmişti. Uçakla 4 saat falan, çocuk çocuk gayette gidilir, yeter ki koca kişileri ikna edilebilsin. Ben dün bizimkini bi yokladım ama henüz karayı göremedim :))

12/23/2010 09:21:00

En ikna edici cümle şudur: "Çok anne baba olucaz, birileri bakarken, birileri gezebilir dönüşümlü...:)"

12/23/2010 09:21:00

Yalnız yukarda dediğimin olması için öncesinde biraz görüşüp çocukları alıştırmak lazım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...