Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/23/2010 09:28:00

Alıştırma turu için sen mi gelirsin, ben mi geleyim, yoksa ortada mı buluşuruz :P
Kız Dikili-Çeşme arasında buluşamadık, İspanya öncesi Doha-İstanbul alıştırma turu yapabilir miyiz sence? Olmadı yunan adası yapıp bi rakı balık sirtaki mi yapsak...

12/23/2010 09:40:00

benim/bizim gelmemiz mümkün değil ama sizi cidden takdirle izliyorum arkadaşlar...büyük cesaret, ama bir yola girdi, bence çok güzel olacak..:)))

12/23/2010 09:45:00

Zelal:)))) Rakı balık sirtaki de güzel aslında. acep...

12/23/2010 09:45:00

bu arada cruise hiç sevmem ama çocuklu çoluklu düşünülebilir belki?

12/23/2010 10:00:00

cruise riski çok yüksek bizim düz duvara tırmanan için, hem de çok konforlu değil, küçücük kamaralaarda çocuklarla çok zor olur

12/23/2010 10:31:00

Bu arada baştan söyleyeyim aman yanlış anlaşılma olmasın; Yunan adası rakı-balık+sirtaki'yi kesinlikle Barcelona'ya alternatif olarak söylemedim, biz iki adımlık yolda buluşmayı beceremeyenler (özgüranne ve Zelal_) olarak bunu da beceremezsek bari Çeşme'den binelim feribota gidelim atalım kendimizi denize baabında dedim :)) İlkbaharın işi değil zaten o. Direk kum-deniz-güneş, kızgın kumlardan serin sulara olayı. Gemi olayını biz bir tek Mısır'da denedik 5 gece gemideydik Nil'de ve tatilin enn rahat, en keyifli kısmıydı, ha o zaman Loran efendi yoktu, ama olsa da kabusa dönmezdi diye düşünüyorum. Atta ve kayık delisi bi oğlum var.

12/23/2010 10:34:00

Zelal:) Artik bu sene kaçarı yok. Geldim, gördüm yedim yapıcam Loran'ı:)

12/23/2010 10:44:00

Kocaman tebrikler valla, super bi organizasyon! Yeni i$e baslamicak olsam kesin takilirdim pesinize Izmir'den. Ama nasilsa bunun devami gelir gibi geliyor bana ;)) bi dahaki sefere artik.
Barcelona harika secim bence...yilin 365 gunu gidilesi bir yer.
Link icin cok tskr bu arada Khan! Cok isime yarayabilir...
Giden herkese simdiden iyi tatilleeeeeerrr :))))

12/23/2010 11:00:00

Yok yok değil tabii ki, Barcelona'ya paşa paşa 4 saatte inilir. Zaten gidilen yer Barcelona ise yolda olabildiğince az süre geçirilmelidir :)) Bu arada Başak an itibariyle 24 derece burası, hani belki şeytan dürter gelmek isterseniz hava koşullarını sabit tutuyorum sizler için :P

12/23/2010 11:22:00

Yok yok cruise her sene bizim aile meclisinde gündeme gelir de akdeniz civarı, yoksa barselonaya filan giderken değil. Gerçi her sene gündeme gelir, her sene cayarız.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...