Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

02/21/2011 12:01:00

bunları okumak bile çok heyecan verici hanımlar:)

02/21/2011 12:02:00

o kadar çocukla hem yorucu hem çok keyifli bi tatil olur

03/02/2011 06:41:00

merhaba arkadaşlar ben derya başlık ilgimi çekti hemen katılayım dedim yalnız 19 sayfa var bi başına bi sonuna baktım mecburen kısa bir bilgiilendirme yaparsanız sevinirim bizde eşimle düşünüyoruz yurt dışı yalnız çocukla sorunlu mu olur  ona karar veremedik.kızım çok hareketli bir çocuk.çocukla en rahat neresi olur hep beraber mi ayarlamayı düşünüyosunuz bizde katılabiliriz organizasyona.çocukla en rahat neresi olur acaba?

03/02/2011 09:17:00

arkadaslar:

ucuz ucak dusunuyorsanız:

Istanbul Sabiha Gokcen'den kalkan Easyjet ile Londra ve Basel-Mullhouse-Frieburg'a gıdıyor. Son destinasyon super cunku kapılar 3 ulkeye de acılıyor ve Schengen vizenız varsa 3 une de gırıp cıkabılırsınız.

Blue Panorama Airlines ile Roma'ya/Milano'ya gıdılıyor kı ben orada cok, cok rahat ettım. Cocuklara bayılıyorlar.

Germanwings/Condor ile de Almanya'ya uculuyor.

Sanıyorum Ispanya'ya ucan uygun fiyatlı yeni bir havayolu da faaliyetlerine basladı Sabiha Gokcen'den. Ispanya da cok guzel fakat daha uzak ve Ingilizce konusan insan bulmak daha zor.

Su gune dek 3 kez kızımla yurtdısına cıktım, hepsıne cok rahat ettım. Planlama onemlı.

Tavsiye olunur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...