Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/21/2010 15:30:00

evet aynen! kemerler sıkıla! :))

12/21/2010 16:20:00

Şimdi kıslar plan şöyle; hemen yılbaşına kadar yılbaşı biletleri alınacak, sayısal loto ve super loto ihmal edilmeyecek, internetten alışveriş yapılmayacak, taksitlerin sayısına aldanıp paralar savrulmayacak.. ve sonunda yurtdışına gidilecek:))

12/21/2010 16:50:00

Evet delisiniz diyorum! :) Guncellemelerde yurtdisi vs okuyunca noluyor dedim, hakkaten baslamissiniz bile..

Hem cok zor hem de neden olmasin diyerek, eger sartlar uyarsa biz de variz! Biz Amerika'dan ucar geliriz katiliriz..Barcelona-Madrid harika olur. Madrid'i gordum,bayildim ama Barcelona'yi gormedim, hep isterim...

Fransa EuroDisney'i simdilik bosverin. eger bu organizyon tutarsa, kemerler sikilirsa, bir dahaki geziyi gercek Disneyland'a ben organize ediyorum! :) (Los Angeles'takine cok yakiniz, ama Florida da olur, farketmez..)

Tarihler tam belli olunca, ben kendi biletlerimize bakarim,hatta simdi bakayim :) Mayis olursa daha ucuz olur bilet bize ama cogunluk ne derse o olsun 

12/21/2010 20:22:00

Yalnız miniklerin ve kendinizin kulak sağlığı için uçak kalkar kalkmaz Günce'yi elbirliğiyle uyutmalıyız:))

Çıkarabildiği sesin desibelini ve tonunu tarif edebilmek imkansız.

Ve de evvet, alışverişe dur diyoruz:))

12/21/2010 21:21:00

cocugu iki yas oncesi olan ve haziranda iki yasina basacak olan varsa, mayista gidelim (ya da gidin) ki eksi bir ucak bileti odesinler :))

Cumbur cemaat gidince ucak kapatilmiyor mu? :) takimlar gidiyorlar da Nurturia niye gidemesin, Banu sen bu islerden anlarsin, ucak kapatalim!

gelsin Sangrialar valla :)

12/21/2010 21:33:00

evet evet... kemerler sıkıla... paralar biriktirile :)
Nil... benim iki numara da bizimle olacak :) herhalde 40 çıkmış olur o zamana da... ve belli olmaz, Gülce hanımın tahtını elinden alabilir :)
biz  balayında Barcelona'ya niyetlenip Mira'ya 4 aylık hamileyken gidebilmiştik. O zaman da sangria içememiştim - muhtemelen şimdi de içemeyeceğim. Neyse bu da benim İspanya klasiğim olur artık :)
Buradan gidiş için Mayıs veya Haziran çok farketmeyebilir. Ama sanırım tek okullumuz Eliz için Haziran planlamak daha uygun olacaktır. Ha bir de benim muhtemel doğurma tarihim 18 Nisan görünmekte... Hani Mayıs biraz fazlaca erken kaçabilir bizim için :)
Tur operatorlerinden fiyatları alırız ancak 299'dan başlayan diye gördüğümüz bir çok gazete ilanında alan vergisi dahil olmaz - +100Eur gibi düşünebilirsiniz - oteller biraz şehir merkezinden uzakta olur. Açıkçası ben bu turları bir çok arkadaşıma önermişimdir; şehir turunu alır geri kalanında kafana göre takılırsın...
Ama bu kadar çok çocuklu bir grup olunca kesinlikle şehir merkezinde stratejik bir noktada bir otelde kalmayı tercih ederim. İstediğin zaman otele dönmek veya bir şekilde grup programına uymak istemediğin veya uyamadığın zaman kendi programını rahat yaratabileceğin bir yer olmalı... Barcelona için La Rambla ekseninde bir yer ideal olabilir...

12/21/2010 21:35:00

Avrupa seyahati güncellemesi düşünce koca kişisini aradım, Nurturia ile bu sefer nereye gidiyoruz biliyor musun dedim ( daha önce b.köy, m.köy, bir kaç da çekilişe katılınca adam öyle bi şi bekliyor tabiii ) Avrupa seyahati canım deyince, tepki nasıl yani ??

he he ben/biz büyük bir olasılıkla gelemeyiz ama  takipteyim heyecanla sizler adına  ..ekip şimdiden süper gidiyor! paraları biriktirme azmi falan :))

12/22/2010 07:33:00

200 kişilik bebekli-çocuklu bir turun düşüncesi bile tüylerimi diken diken yapıyor :) Grubun selameti açısından doğal sınır bir otobüs olur... Tuğçe senin jeti bile alsak 2-3 tur işine girmeyelim :P 

Sayı az olursa, iki şehir yapıp, Madrid'ten - Barcelona'ya gece treni ile gitmek gibi üzel fikirler geliştirebiliriz ama şimdilik tek şehirde 4günlük bir programa çalışmak daha uygun olacaktır.

Bunun altından kalkarsak, bir sonrakinde Viyana-Budapeşte arasını nehirden yol alacağımız çok şehirli bir organizasyona girebiliriz.

12/22/2010 07:40:00

ya benim koca yamuk yapıyor ille İtalya'ya gitmek istermiş, İspanya'yı istemezmiş... İspanya olursa gitmeyebilirmiş :(( tabii işin bir de maddi boyutu var ki, onun için kemerleri sıkmaya başlıyoruz bugünden sonra...

12/22/2010 07:43:00

Düşünelim bakalım neden olmasın değil mi?? Eşim habire yurt dışı yapalım bir sene diye başımın etini yerdi. Bakalım yan çizecek mi??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...