Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/22/2010 09:10:00

barcelonoda vinci otellerinde kalmıştık biz. çok güzeldi ama çoluk çocukla başka alternatifler düşünülebilir. mesela bildiğim kadarıyla apart otel ya da villa kiralama gibi opsiyonlar oluyor. öyle olursa daha ekonomik olabilir, ayrıca çoluk çocukla (bahçeli olursa özellikle bi de denize yakın) güzel olabilir. Ancak o durumda ne gidiyorum barcelonaya yazlığa giderim de denebilir, evet o da bir yaklaşım.  yani merkeze az uzak alpler tarafında denize nazır villa kiralama, barcelona içine gitmek için araç kiralama... yok olmaz alkollü kullanamayız. tamam emzirenler araç kullana... ya da denizi boşverip (alası burda ne de olsa) direkt la rambla yakını bir otel. yine de apart düşünülebilir gibi geldi. çocuğun maması, sütü, şusu busu...

12/22/2010 09:12:00

:))) eferim ozgeconum eferim.. hayatın tadını deliler çıkarır zaten :))))

12/22/2010 09:13:00

ben isin maddi kısmında takıldım kaldım arkadaslar?
fikir bile beyan edemiyorum affola.

12/22/2010 09:14:00

tamam son bir soru bir daha isgal etmeyecegim burayı.

yurtdısında tatil yapan aileler ne kadar harcadınız kaba taslak?

allah askına yazın biriniz?

12/22/2010 09:15:00

Haha, biz de Özge:)) Ama arabayla değil.

12/22/2010 09:19:00

İça , işin maddi yanını elbette düşüneceğiz,  hepimiz de düşünüyoruz, - belki kasacağız ya da yaz tatilinde tatil koyune değil de apart otelde kalacagız ya da tatilden vazgececegiz de memlekete gidecegiz vs vs **  amma velakin hayatta bazı şeyleri de kaçırınca tren de kaçmış oluyor be  arkadaşım :))  şimdi yavrulu anneli babalı grup oluşturup gidebilmekte her zaman nasip olmaz yaw ( inşallah bu kadar konuşup kendimde bir arıza çıkartmam :)))

12/22/2010 09:22:00

İÇA'cım yerinden yerine çok değişiyor. Barselona'ya gitmedim ben, ama pahalı olduğunu biliyorum. Oranın avantajı burada olduğu gibi kişi başı fiyat değil, oda fiyatı alıyorsun. Sizinkilerin ikisi de küçük, ek yataklı bir oda yeterli olacaktır size. Konaklama ve uçak doğru hareket edilirse yurtiçi tatilinden ucuza gelebilir.

Yemek-içmek, oradaki ulaşım ve özel harcamaların belirler. O yüzden birşey söylemek kolay değil.

Louvre çarsısında  bir küçük suya 4 Euro vermiştik ama marketten 6'lı büyük suyu da nerdeyse aynı sayıya aldık mesela, ikisi de Evian.

Booking. comdan gir bir otele verilen güzergah üzerinde, otomatik hesaplıyor zaten.

12/22/2010 09:26:00

kocanın kuzeni plaza tur'da yonetici. uygun fiyata bilet ayarlayabilir, iste bir fikrim olması lazım ki bende sizin gibi konusabileyim. cok uc cok asırı rakamlar olmadıkca katılmayı isteriz. zira zaten bir butce ayıracaktık, hani o ayıracagımız butcenin cok asırı ustune cıkmadıkca neden olmasın,,

oyle tabi, grup olarak bebeler icin harika olur,
ustelik yuzde yuz daha kolay gecer.
bir suru ana baba olacak cunku halihazırda:)

Hırvatistan'a biz de gelsek ne güzel olur Özge:PP Siz bir tecrübe edip,bize de bilgi verin:))

Benim bir Küba hayalim vardı bu sene için.O nedenle size katılamayacağım gibi gözüküyor:(( Gerçi Küba işi olur mu o da belirsiz ya:)) Bakalım artık.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...