Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/22/2010 10:26:00

Tuğçe ile çalışıyoruz... bir kaç veri toplayalım Ahmet ile de paylaşır. - onu da çalıştırır - gerekli noktaları grubun oylamasına sunarız.

12/22/2010 10:29:00

Banu sen bizim her şeyimizsin:)

12/22/2010 10:38:00

Tarih-Uçak-Otel detaylarını bir toparlayalım. Sonrasında programı oluşturmak için, Barcelona görmüşlerin deneyimlerine gelecek sıra :) ozguranne, Ozgecon, esraozlem... düşünmeye başlayın :)

12/22/2010 12:00:00

Miniklerle çok yavaş hareket edilebileceği düşünülürse ve  günlerin ikisinin de yolda gideceği süre biraz daha uzun olsa iyi olabilir.

12/22/2010 12:43:00

Barcelona'nın havası genel olarak İstanbul'a benziyor. Biz Mart ayında gitmiştik ve günlük güneşlikti.

19 Mayıs tatili düşünülmezse, ben kendi adımıza ancak tarih olarak Temmuz ayı diyebilirim. Haziran ayı bizim ailede kutsal doğum günü ayı. 7 Haziran'da benimkiyle başlayan, sırasıyla eşimin, eşimin ikizinin, eşimin ikizinin kızının, eşimin annesinin ve son olarak Ada'nın doğumgünüyle kapanan bir ay. Aradaki babalar gününü vs hiç saymıyorum :D

Genelde Temmuz'un ilk haftasından önce tatil planlayamıyoruz bu yüzden. Fakat ben henüz babacan ile konuşmaya fırsat bulamadım bu planı. Benim Ada ile bir yurtdışı tatil yapmamız planı aklımda bu yaz için vardı ve kendi adıma birlikte gitmek ve şehir olarak da Barcelona'dan daha uygun bir yer düşünemiyorum. Bakalım :)

Biz nispeten şehir merkezinde (Catalonia Barcelona Plaza Hotel) kalmıştık. Metro çok yakındı ayrıca Barcelona'nın en büyük milli parkı olan Parc de Montjuic'e tek otobüsle ulaşılıyordu. La Rambla'ya ya da başka tarihi turistik yerlere gitmek sorun olmadı hiç. Her durumda bu civarda ya da La Rambla civarındaki herhangi bir otelde kalmayı tercih ederim. Şehir dışındakiler daha uygun fiyatlı olsa da ulaşım sorunu olacaktır. Eğer yazın gidilecekse beach tarafındaki oteller de tercih edilebilir.

Barcelona olursa son karar, kendim gidemesem dahi, tarihi turistik bir gezi planı ayarlarım. Biz gittiğimizde Ada'ya 25 haftalık hamileydim ve tüm gezi boyunca aklımdan geçen çocukla bu şehrin ne kadar rahat olduğu ve neler yapılabileceği idi :)) Ayrıca iş için iki kere daha giden babacan'dan ve yine Barcelona'ya birden fazla kez gitmiş çok yakın arkadaşlardan da gece hayatı, alternatif mekanlar, underground Barcelona detaylarını pek güzel alabilirim :)

12/22/2010 13:02:00

para olursa biz de gelirsin. benim zaten avrupa için ilk sıramda barcelona var, ardından roma geliyor. Ne güzel olur yaw

12/22/2010 13:04:00

ulen durun  yeni haberim oluyor ben de geliyorum. Şimdi 12 sayfayı okumam mı gerekecek.

12/22/2010 13:14:00

kalabalık olunca illa ki birilerine uymayacak sanırım tarih... umarım orta bir yol bulunur...

12/22/2010 13:37:00

Benim zaten kesin gelirim durumum yok şu anda ama düşünmesi bile heyecan verici :)

12/22/2010 13:51:00

anam, nereye gidiyorsunuz , ben de gelcem, okuyamadım ne zaman?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...