Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/22/2010 13:59:00

daha karar verememişler Mayıs ya da Haziran diyolar.  Esra sizin doğum günlerini orada kutlarız işte hayret bir şeysin. Kambersiz düğün mü olurmuş. Özgür anne sen kocanı kandıramayacaksın da kim kandıracak. Adam sana deli oluyor ayol:) Ben her türlü uyarım arkadaşlar yeter ki İspanya olsun zira bu konuda yazım bile var:) http://cafeanneyazar.blogspot.com/2010/02/y-viva-espana.html :)) E he e he bkle bizi İspanya. Ay çok eğlenceli olacak yan çizmeyin lütfen. Organizasyon işini dert etmeye de gerek yok arkamızda kapı gibi Banu'var ayrıca o halleder en iyi şekilde. Onun dışında heytt bee diyorum:)))

12/22/2010 14:03:00

haziran bana süper uyar yaaa. ay keşke hayali bile güzel

12/22/2010 14:07:00

Esra'cım, ben genel olarak söylemiştim. Bana da 19 Mayıs uymayacak çünkü, dediğim gibi 21 Mayıs da Yağmur'un doğum günü. Ben şahsen bu gezi olur ve ben gidemezsem çok üzüleceğim. Üstelik koca kişisi de yan çizer oldu sonradan... Aklım çok kalır valla gidemezsem yaa :(

12/22/2010 14:07:00

Korsan post: Yazmiym yazmiym diyorum, zorluyorsunuz beni:) Ayol ben daha Ankara'daki, burnumun ucundaki buluşmalara katılamıyorum, bunlar yurt dışı falan diyor... Çatlaksınız hepiniz, hem de çılgınsınız :D
İyiki bu siteye üye olmuşum, iyiki çoğunuzu gıyaben de olsa tanımışım. Nurturia anaları bu organizasyondan da alınlarının akıyla çıkar diyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum Barselona'da... Ayrıcana da bu özgür ruhlu kadınların hepsini öpüyorum tek tek:)

12/22/2010 14:12:00

ayyy çok heyecanlı :=))

12/22/2010 14:20:00

Aslında Temmuz bize de en çok uyan ama haziran sonuna da uyarız. Bu arada -rız -rız deyip duruyorum da ben kimseyle konuşmadım, kendi başıma program yapıyorum. Olmadı kendim gelirim:))

Babamızı, çocukların fotolarını çekebileceği ve bunun dosyası için muhteşem bir proje olacağı konusunda ikna edebilirim, yoksa onun Günce'yle hiçbir yere gitmeme yönünde alınmış kararları var ki çok da haksız sayılmaz. Ama bu kadar arkadaş ve bebekle eğlenir diye düşünüyorum.

600 Euro konaklama mı sadece (kaç gün diye düşünüyoruz), uçak dahil değil heralde.

12/22/2010 14:57:00

Barcelona Haziran 2. yarı veya Temmuz ilk yarı üzerinden çalışmalarımızı yürütüyoruz o zaman...

Nil ikna et babayı... Gülce de o zamana kadar çok daha rahatlar... super olur...
600EUR piyasadaki mevcut 3 gece 4 gün otel-uçak-yarım gün şehir turlu Barcelona Turlarının ortama fiyatı... Bunun çok üstünde veya altında olmamasına gayret edeceğiz. Programa ekleyebileceklerimize göre biraz değişiklik de olacaktır tabi ki...

12/22/2010 15:45:00

Arkadaşlar çocuklarla bu işi kıvırırmıyız acaba,bizim bu sene böyle bir planımız vardı zaten,yani istiyorduk,kızlar uçakta o kadar çocuk..bilemiyorum ama bu bir çılgınlık ve bende bu çılgınlığa ortak olucam sanırım......:))))

12/22/2010 16:01:00

kafanızı karıştırmak istemem ama ispanya nisan döneminde çok ucuz oluyor.paskalya tatilleri olduğu için.bu sene de paskalya 24 nisan'a denk geliyormuş.bilmem tercih eder misiniz.

(bir de ekim ve aralıkta ucuz dönemler oluyor ama onlar bu organizasyon için devre dışı)

12/22/2010 16:08:00

Italyan bir arkadas derki;

May and June are nice and warm in South Italy (for Sicily is the best time). For North Italy June is usually better.

For Spain May and June are the best for South, but  are fine for all the Mediterranean coast.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...