devlet opera ve balesi çocuk müzikalleri

Ynt: devlet opera ve balesi çocuk müzikalleri

12/20/2010 14:33:00

gülsüm sen niye gidemiyosun ki? hayır gitmezsen bileti ben alıcam orası ayrı:)  ama senin kızın daha iyi anlar ve daha çok sever bu oyunu bence.

12/20/2010 15:49:00

Yaaa ben kimseyi tanımıyorum ama :(

12/20/2010 15:50:00

huhuhuuu hala beni hatırlayanlar var mı????

arkadaşlar ben hep geriden takip ediyorum:(((bu tiyatro organizasyonu ne zaman ve eğer bu hafta pazar ise biz de gelmeyi çooook isteriz...

12/21/2010 09:33:00

böhüüü... ben de istiyoruuum :( ama hem kaçırmışız, hem de Yağmur çok küçük :((

12/21/2010 10:08:00

2. yedek olarak halen haber bekliyoruz...telefonumu kime mesaj atayım, çeribaşını kaçırdım 30 sayfa içinde..

12/21/2010 21:39:00

selam arkadaşlar bildiğiniz gibi bu haftasonu pazar saat 11 de çok güzel bir oyunda hepimiz buluşuyoruz
ardındanda Elacımın minik doğumgünü partisi olacak herkese şimdiden iyi eğlenceler,

yedeklerimiz bir hayli arttı

1.yedek -nihal 58
2 yedek -kanca
3 yedek -sedaydin
4 yedek -özgürdefne(kusura bakma seni atlamışım sonradan ekledim)
5 yedek -banu
6 yedek-özdenlevent
7 yedek-tuğçe demir
8 yedek-burcu ırmak

şimdi listemize tekrar bakacak olursak 33 kişiden hastalanan olabilir , çok acil bir durumu çıkan olabilir,gelemeyecek olan olabilir ltf tek istediğim biletlerini paylaşmak isterseniz yedekler ile irtibata geçerek onlar ile paylaşalım.
yarın tiyatroyu arayarak 8 kişilik yer nasıl bulabilirizide konuşacağım gerekirse aralara tabure falan konabilir mi onu soracağım neden süreyyayı bu kadar küçük yapmışlar onuda sorim aramışken
şaka bir yana herkesin oyuna gitmesi için elimizden ne gelirse yapalım istiyorum

bize gelicek olursak haftasonu şehirdışına çıkma durumuzmuz vardı şirketin zamanı belli olmayan 2 günlük eğitimi nedeniyle (cuma-c.tesi veya c.tesi-pazar) iptal oldu tabi pazar eğitim konarsa ruhumla aranızda olucam oyuna bomba ihbarı yapıp oyunu bir haftasonraya erteletip herkesin oyuna gelmesini engelleyip süreyyayı kapatıcam emin olun....
of yaa ne zormuş organiztörlük
iyi geceler yedekler benden haber bekleyin

12/21/2010 22:06:00

kısa zamanda haber gelmediği taktirde pazar günü için alternatif plan yaptım, fırsatlardan yararlanıp aldığım çocuk odası olan bir yerde kahvaltıya gideceğiz...ama kalbimiz sizinle olabilir.

12/21/2010 22:17:00

kader eymen çocuk odası olan yer neresi onu merak ettim :)

12/21/2010 22:22:00

http://www.beycesultan.com.tr/galeri.html

mesaj attım sana nihal.

12/23/2010 15:42:00

arkadaşlar, bizim gelememe ihtimalimiz var..1 kişilik yer açılır bu durumda, yarın haber vericem.
ama belki tiyatro sonrası baylana bir uğrar merhaba derim, belkim oralarda olacağım çünkü :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...