devlet opera ve balesi çocuk müzikalleri

Ynt: devlet opera ve balesi çocuk müzikalleri

12/26/2010 19:02:00

nasıldı, merakla bekliyorum haberleri..üzüldüm gelemediğimiz için :(((
naptı 2 yaş bebeleri tiyatroda...

12/26/2010 19:22:00

18+-3ay bebeleri soluksuz izledi:) Anlamadığımız yerleri sinem'in emir'ine sorabiliriz... Son 15 dakikaya kadar izledik. sonra Ekin biraz kıpırdnmaya başlayınca ayrıldık salondan..

Bol şarkılı bir oyundu... Bence nurturia bebeleri tiyatroyu sevdi:)

12/26/2010 19:25:00

Bence çok güzeldi.. Oyun güzeldi. Oğlum 22.5 aylık ve oyunu gaet güzel gıkı bile çıkmadan izledi. Ordaki çocuklarla kaynaşıp koşturup durdu. Sanırım bundan sonra sık sık gidebiliriz.
Arada nurtria annelerini sorayım dedim. Eylem ile tanıştım.

12/26/2010 19:49:00

Ela inanılmaz bir konsatrasyonla izledi. Arada çıkınca bi daha dedi. Sonuna kadar dikkatle izledi. Çok memnun kaldık. Eylem, Gülsüm tekrar çok teşekkür ederiz. Bence sık sık gidelim... Yalnız görmeyeli çok değişmiş bu ortamlar...

12/26/2010 20:10:00

Çok keyifliydi. Ada zaten sık sık gidiyor okulla falan alışkın.  hatta dün "anne çoktandır sinemaya gitmedik. Bir ara sinemaya gidelim" diyor. Sahne sanatlarını seviyor kızım. Entel oldu başımıza. Cuma günü de tiyatroya gitmişti :):)) Bu arada ben de bayıldım. Çok keyifliydi.

12/26/2010 21:42:00

Defne de ilk yarı çok çok ilgiliydi ve keyifle izledi..ikinci yarıda önümüze uzunnn boylu amca oturunca göremediği için biraz huysuzlandı..ama tahminimden çok iyi geçti...tüm nurturia bebeleri süperdii :))Eylem ve Gülsüm emeklerinize sağlık...

12/27/2010 06:39:00

eylem ve gülsüm teşekkürler. yine hepimizi biraraya getirdiniz, kuzular da çok keyif aldılar. ceren özellikle ilk yarıyı pür dikkat izledi. tamamdır zircir kırıldı bundan sonra oyunları izlemeye rahatça gidebiliriz, tabi babamız da olursa daha rahat hareket edeceğimiz kesin.

12/27/2010 06:50:00

Eylem ve Gulsum çok çok teşekkürler.... Harika bir pazar günüydü..

12/27/2010 06:53:00

Ben de çok Teşekkürediyorum, Eylem ve Gülsüm'e..
Sevgiler.

12/27/2010 06:54:00

Eylem ve Gülsüm, çok teşekkürler.....

Gülce karanlıktan, ışıklardan epey tırstı:) İlk başta "hadi gideliiiim" diye epey tutturdu. Ama bir yandan da gözünü ayırmadan izledi, çok merak etti. İlk yarıyı kazasız belasız atlattıktan sonra, ikinci yarı çıktık, dışarıda diğer arkadaşlarımızla olduk :) Akşam eve gelince "tiyotyo çok güzeldi anne yine gidelim, ama şimdi değil..." deyip durdu, meğer çok sevmiş....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...