devlet opera ve balesi çocuk müzikalleri

Ynt: devlet opera ve balesi çocuk müzikalleri

10/21/2010 14:13:00

Ay koptum.Başımın ağrısı da geçti!

10/21/2010 14:18:00

valla çatladım ben gülmekten...

bu arada, DOB gişelerine sokaktan geçen hamalları mı yerleştirmişler, her telefonu açan başka bişey söylüyor..yuh yani :)

10/21/2010 14:19:00

ay akşam akşam öldüm burdaaa yaaaa ay çok seviyorum ben burayı
kahkaha atmamak için zor tutuyorum kendimi burda zate o...san duyulacak bir ortamda çalışıyorum burdaaa

biz Güneş küçükken gittiğimizde 2 yaşından küçüktü öyle bildiğiniz yaş sınırlaması yok ve bizim kucağımızda izlemişti amma yürüyomuydu evet yürüyordu

hilal en kısa zamanda olayları çözmen ümidiyleee

10/21/2010 14:44:00

:))) bizde geliriz belki hihiiiii

10/21/2010 14:58:00

ya neden almıcaklarmış , sen oyuna yaş sınırlaması koyma kapıdan mı çevireceklermiş hem 3-4 yaş çocuğun ilgisini oyuna çekmek bizim küçüklerin ilgisini oyuna çekmekten daha zordur eminim ki
(nasıl bir cümle oldu bu neee ) tamam sıkılırlasa çıkıcaklar zate

bide doc.dosyaları yükleyemiyomuyuz biz, ben sahne düzenini kopyalayamadım fotograflar bölümüne de

10/21/2010 16:17:00

devlet tiyatrolarında toplu alımlarda indirimde oluyor kızlar, burdada vardır  birde bunu sorun isterseniz.........beni gülmekten öldürdünüz, kaçırmışım bu saate kadar, tümden okudum...koptum..........

10/28/2010 08:59:00

Arkadaşlar, ÇOCUK DÜNYASI 'nın biletleri satışa çıkmış .Biz Bremen mızıkacıları'na yoğunlaştığımız için herhangi bir işlem yapmıyorum.

10/28/2010 09:08:00

he canım:)

10/28/2010 09:11:00

ok:)

10/28/2010 09:14:00

banada sabah bilgisi geldi eylemcim gitsekmi ki Çocuk Dünyasına da acep

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...