Antalya da çocuk doktoru tavsiyeleri....

<123>
12/01/2011 16:45:00

Hangi çocuk doktoruna gidiyorsunuz tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor ismi paylaşırmısınız...

Ynt: Antalya da çocuk doktoru tavsiyeleri....

12/01/2011 16:55:00

konyaaltı medıtalya,ahmet kaya..çok rahat,doğal,gereksız ilaç karşıtı bı doktor..

12/01/2011 17:16:00

Mahmut Nedim Dogan bizim doktorumuz.Doktorum hastanede değil.özel muayene yapıyor.ben biraz evime yakın diye tercih ediyorum:) bir de daha cok maille isimi görüyorum.attığım hiç bir soru maili karşılıksız kalmıyor.

12/01/2011 17:23:00

teşekkür ederim ben lara da oturuyorum uzun süredir eski adı bsk lara olan medline hastanesindeki levent karagöze gidiyoruz aslında memnunum ilgili iyi bir doktor ama oğlumun takip edilmesi gereken bir durumundan dolayı başka bir doktora daha danışmak istiyorum nedim doğan internetten bakmıştım çok iyi doktor diye bilgiler bulmuştum yeri nerde tam olarak bilmiyorum ama yakınsa götürebilirim.

12/01/2011 17:27:00

Gecmis olsun.durum nedir sormuyorum ama benim tanıdığım ciddi problem yaşayan birkaç arkadasım Nedim beye gidiyordu.onların bana tavsiyesiydi cok fazla endişem olduğu için .yesilbahcede.Dedeman yolu üzerinde.

12/01/2011 17:31:00

çok uzak değilmiş aslında bir dahaki kontrol zamanında götürebilirm çok sağol...

12/02/2011 14:37:00

anadolu ahstanesi mustafa akçakuşa gidiyoruz bizde. tıp fakültesi hocalarından. memnunuz. prematüre doğduğumuz için  doğduğundan beri onun kontrolunde.

12/02/2011 15:10:00

teşekkür ederim ozalp değerlendiririm...

12/03/2011 23:27:00

dilekcim şimdi gördüm yazını medikalde hayriye hanıma götürüyorum tavsiye ederim gerçi medikal hakkındaki düşüncelerin malum :). geçmiş olsun sorunu merak ettim bi ara görüşelim canım uamrım sadece orta kulak iltihabıyla ilgili bildiğim sorundur. öpüyorum sizi

12/03/2011 23:27:00

dilekcim şimdi gördüm yazını medikalde hayriye hanıma götürüyorum tavsiye ederim gerçi medikal hakkındaki düşüncelerin malum :). geçmiş olsun sorunu merak ettim bi ara görüşelim canım uamrım sadece orta kulak iltihabıyla ilgili bildiğim sorundur. öpüyorum sizi

12/04/2011 00:12:00

Memorial askin guraya gidiyoruz 1 yildir cok memnunum ilk doktorumuzda nedim dogandi birkac ay gittik ama ben kendisiyle cok yakin tanismamiza ragmen bu konuda pek uyusamadim.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...