Antalya da çocuk doktoru tavsiyeleri....

<123>

Ynt: Antalya da çocuk doktoru tavsiyeleri....

12/04/2011 07:53:00

sağol özlem evet medikalde çocuk doktoruna gitmek istemiyorum deniz 3.kez orta kulak iltihabı oldu alıştık artık diğer mesele biraz karışık şimdilik ciddi bişey değil gibi bakalım...

12/04/2011 07:55:00

teşekkür ederim alef memorial çok iyi bir hastanededir biliyorum ama bize çok uzak sünneti orda yaptırmştım keşke yakın olsa hiç düşünmeden giderdim.

12/23/2011 18:03:00

biz de 2 gün önce ilk defa memorial- aşkın hanıma gittik ve çoook memnun kaldık.. dur bakalım sonumuz ne olacak.

12/23/2011 21:33:00

bizde Nilgün Hoşgör'e gidiyoruz, Ela doğduğundan beri, çok anaç bi tavrı var, 100.Yıl 'da Samanyolu pastanesinin biraz ilerisinde, Memorial Aşkın 'ı da çok öven arkadaşlarım var, ani durumlarda o da yedekte, Nedim Bey'de Antalya'da çok yaygınmış,

12/23/2011 22:05:00

medical parktaki hakan beyi tavsiye edrm  yasamz demişlerdi benm çocga 10günde iyilestrdi şiddetle tavsye edrm

12/24/2011 06:57:00

memorial hastanesi keşke bize çok uzak olmasaydı hiç düşünmeden giderdim bana göre burdaki en iyi hastane istanbul dan da bildiğim için sanırım deniz  in durumunda farklı bir gelişme olursa nedim beyi denicem normalde bizim doktorumuz levent karagöz ve ben memnunum 2. bir doktor görüşü almam gereken bir durum vardı onun için araştrıyordum teşekkürler tavsiyeleriniz için

12/24/2011 07:22:00

ben bunların hiçbirini tanımıyorum,tesadüfen bulduğumuz ve 1 yıldır akraba gibi olduğumuz ülker hanm çok tatlı..Özel çallı meydan tıp

12/24/2011 09:06:00

Dilekcim 2. bir doktor görüşü için sana yardımcı olabilirim. Benim teli mesajlarım sana. Oradan ararsan konuşuruz canım.

05/31/2012 14:01:00

İLK KEZ KIZIMIN DOĞUMUNDA TANIŞMIŞTIK O GÜN BUGÜNDÜR ANDEVA YILDIZ HASTANESİ'NDE DR.ÜNSAL OKTAY'A GİDİYORUZ ÇOK MEMNUNUZ HATTA İKİNCİ DOĞUMUMDA BİLE ÖZELLİKLE ONU İSTEDİM ŞİMDİ İKİ KIZIMINDA DOKTORU KENDİSİ

05/31/2012 14:21:00

Bende YES'i andeva topçılarda İbrahim Ezdar'a götürüyorum. Bende doktorumdan memnunum :)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...