unnado'da huggies %55 indirim var

03/23/2011 06:29:00

davetiye için ; https://unnado.com/davet/tunayhan_32357

Ynt: unnado'da huggies %55 indirim var

03/23/2011 06:46:00

KARGO 6.25TL ÇOK PAHALI DEĞİL Mİ YA

03/23/2011 07:28:00

biz de prima kullanıyoruz arada huggys de kullandığımız oldu. ama bu organiklerden hiç kullanmadık. sanki daha yumuşakmış imajı veriyor

03/23/2011 07:48:00

ben kızıma doğduğundan beri prima premium care kullandım. 1-2 numaralarda sorun yok gayet iyi. 3 numara da idare eder.. ama 4 numara rezalet.. sert, gazetekağıdı gibi, renk neden mavi ayrıca?? tam bu sırada huggies saf ve doğal çıktı hemen denedim. süper yumuşak. gayet emici. prima 4 kullanan bilir pamuklu kısım popoda yok (neden acaba?) huggiesde popoda da pamuk var gayet bele kadar. belinde lastik olması da çok güzel. ben çok memnun kaldım huggies ile devam edicem. bu arada sabah marketten 19,90'a aldım kampanya varmış..

03/23/2011 07:50:00

alisveris yaparken dikkat edin, unnado'da organik olmayan 5 numarayi mega paket yapmamislar, icinde 30 tane var. diger butun organikler ve normaller mega paketken bu oyle kalmis, sadece o numara oldugundan cok daha pahali bu yuzden.

03/23/2011 07:51:00

huggies normal olan ile saf ve doğal arasında yumuşaklık farkı var sadece. bi de organik pamuk içeriyor yeni olan. tabi ki bu tamamen organik demek değil.

03/23/2011 07:53:00

ethimos gerçekten öylemi 4 numara ben şu anda 3 kullanıyorum ama 4 e geçicem bu bitince, bide 3 paket almıştım 4 numaradann:(

03/23/2011 08:21:00

4 numara premium care benim için hayal kırıklığı oldu. kızımın pişik gibi sorunu olmadı ama zaten çok hassas değil cildi. bir kere bariz bir şekilde sert. ayrıca pamuk kısmı bezin orta yerinde bitiyor yani popoya kadar pamuk yok. bu neden yapılır aklım almıyor. sıvı kaka yapacağını düşünemediler herhalde bebişlerin. ben kaç sabah üst baş değiştirdim kaka taşmasından. ayrıca yanlardan da taşırdı.. ayrıca arka bel kısmında lastik yok.. bi de dediğim gibi renk mavi.. bu da beni başka bez aramaya itti. normal huggies almıştım ama onu 4+ almışım :) şaşkınlık işte ama baktım ki premium careden kat kat iyi bi de yenisini deneyeyim dedim. kesinlikle prima kullanmam bundan sonra. bence yeni huggiesi deneyin. gerçekten yumuşak. 3 paket bitirdik hiç bir kaza yaşamadık. gece değiştirmiyorum mesela ben kaka yapmadıkça çok güzel idare etti sabaha kadar.

03/23/2011 08:24:00

böylelikle bezden stok yapmamam gerektiğini öğrenmiş oldumm:):) 3 paket aldım bide yaa:( neyse bitince huggies alırım artık napimm

03/23/2011 10:16:00

arkadaşlar ayrıca www.yakala.co da 10 tllik unnado indirim çekini 5 tlye satıyorlar en fazla 5 adet alabiliyorsun ben az önce aldım. Unnadodan 50 tl.lik huggies ürünü alacağım ve bana 25tlye gelmiş olacak bu fiyatada başka yerde bulunmaz özellikle ıslak mendil 6 tl inanılmaz ucuz.

yalnız çekleri yarın kullanabiliyoruz unnadoyu aradım dedim yarına stok bitmiş olursa ne olacak aydan hanım diye çok tatlı bir kadın çıktı telefona ve uzun uzun anlattı zaten kampanya bitince sipariş kadar alıyoruz huggiesten sorun olmaz olursa beni arayın dedi bende kadına güvenip aldım çekleri.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...