mama sandalyesi

<12>
09/17/2010 13:26:00

Cem bugun 5 aylik oldu. Doktorumuz destekle oturtun dedi, zaten bayiliyor oturmaya. Ben de ufaktan mama sandalyesi arastirmalarina basladim. Simdilik en mantiklisi Chicco Polly Magic. Anakucagi gibi de kullanilabiliyormus bu aylarda. Aranizda bu urunu veya her hangi bir mama sandalyesini kullanmaya baslayan var mi?

Ynt: mama sandalyesi

09/17/2010 17:41:00

Simdi farkediyorum ki 2 adet urun var. Senin dedigin 249 tl ama 6. Aydan sonrasi icin, benim dedigim 319 tl. Simdiden kullanilabiliyor. Ama 1-2 ay icin 70 tl fazla vermek sacma olur sanirim. Yerinde incelemek gerek heralde.

09/17/2010 22:45:00

Bizimki de yatarak yiyor, kucagimda yastikta yatarak ama cok sIKILIYor, etrafi gormek icin saga sola donmekten bitiremiyor mamayi :))

10/15/2010 18:46:00

chicco polly alıcam bende

10/19/2010 11:26:00

Merhabalar,ben kızım için doğduğundan beri bu sandalyeyi kullanıyorum.Ve anna kucağı gibi kullanılabildiği için çok memnun kaldım.Yalnız başına uyumayı içinde öğrendi diyebilirim.İçinde yatarak üstüne asılı oyuncaklarıyla oynayıp gayet güzel vakitte geçiriyor du tek başına yani hayatımı kurtardı bu polly magic :) şimdi de ek gıdalara başaldığımız için dik konum da kullanıyoruz yani mama sandalyesi amacına  uydu.

10/26/2010 14:49:00

ben şimdilik fisherprice salıncak kullanıyorum, bir arkadaşım ödünç verdi. bunda hafiften oturuyor. tam oturmaya başyalınca da chicco alacağım. bu aralar param da yok zaten, bu iyi geldi :)

11/19/2010 10:48:00

çok grekli bişy ama benim evim küçük nere sığıracam diye düşündüğümden almıyorum ama tavsiye ederim bence alın

11/20/2010 20:33:00

Bizde bugün aldık mama sandalyesi,şimdiye kadar hep taşımasında yediriyordum.Mama sandalyesine oturttuk ama pek farklı hissetmedi kendini.Her zamanki gibi hemen sıkılıp ağladı.Üstelik bende yedirirken baya zorlandım,taşımada daha kolay yediriyordum sanki.Bunda masa bölümü biraz geniş gelince iki büklüm  eğile eğile zor oldu baya ama acaba ben mi yanlış yediriyorum.Ama başka yedirme alternatifi de yoktur ki canım!!

11/21/2010 03:02:00

Benimki de hic sevmiyor oturmayi, cabucak kalkmak istiyor. Yani oyle oturalim da ayni anda yemek yiyelim hayal.

11/21/2010 06:44:00

Bizimki de sevmemisti mama sandalyesini. Ama dogrudan mama yedirmek icin degil de biz yemek yerken bizimle otursun diye kullandik once. Sonra ufaktan ufaktan onune kasik, canak, yemek parcalari koymaya basladik. Artik orada yemegini yedirmek sorun olmuyor. Elbet bir sure sonra sikiliyor. 

Benim anladigim sey ilk seferlerde verdikleri tepkiler gecici olabiliyor bebeklerin. Tekrar tekrar cok israr etmeden denemek lazim. 

11/21/2010 19:38:00

ysmnshn,aynı durum bizde de mevcut.Normalde zaten kafası terleyen bir bebek ama kılıf silinebilir olunca dahada terletiyor,emecek bişey olmadığı içinde sırılsıklam.Bende penye battaniye koyacağım artık sırtını ve kafasını dayadığı yere.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...