Mineciğim kulaklarını çınlatıcam izninle :)

05/18/2011 13:03:00

Merhaba, yıllar öncesinden arkadaşımın bir anısını anlatmak istiyorum. Arkadaşım Mine'nin o yıllarda biri 2 yaşlarında biri bebek iki çocuğu var. Yoğun iş hayatı bir yandan, iki çocuk bir yandan Mine de sabahları çoook erken kalkıp, çocukların yemeğini ve kendi akşam yemeklerini yapmak gibi bir alışkanlık edinmiş. Bilenler anlar Maltepe'de oturup Sirkeci'de çalışıyor. Yine bir sabah kimbilir ne halde evden fırlıyor yemekler bitince... Minibüse biniyor Maltepe'den, Kadıköy'e kadar herkes ona bakıp kıkırdıyor. Çok canı sıkılıyor tabii, bir de süslü, bir de kokoş kendisi :) Kaç saat sürdüyse artık yol sinir ola ola Kadıköy'e varıyor. İskelede vapura doğru koştururken bir farkediyor ki, mutfak önlüğünün üstüne mantoyu geçirmiş, önü açık savura savura gidiyor. Önlük de o zamanın çeyizleri orlon örgüden çiçekli miçekli birşey :) Eyvah diye elini başına bir atıyor ki, kafasında da iki bigudi.....
Minecim beni affet nolur :)

Ynt: Mineciğim kulaklarını çınlatıcam izninle :)

05/18/2011 13:05:00

süper yaaaaaaaa

05/18/2011 13:14:00

ÇOK HOŞ İŞ YERİNDE OKUDUM KOPTUK

05/19/2011 08:28:00

çook komiik ya...koptum...

05/19/2011 19:32:00

çok komikmiş:)))) yazık ya nasıl kaptırmış kendini kadıncağız:)

05/20/2011 06:14:00

ayyy valla kıyamammmmm 

05/20/2011 15:45:00

amanıın... :))

05/24/2011 13:50:00

amanın ki ne amanın

05/24/2011 16:09:00

süpermiş:)ben ayrıca kendisini taktir ettim sabah kalk yemek yap.ayrıca da  süsünü püsünü ihmal etme.valla bravo.

05/24/2011 18:08:00

mineyi takdir ediyorum, annelik, kadınlık araya birazda dalgınlık karışmış güldürdün bizi sağol:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...