anaokulu deneyimlerimiz

<123>

Ynt: anaokulu deneyimlerimiz

07/21/2010 15:01:00

Merak ettim acaba giden var mi?

07/22/2010 06:26:00

Zeropoint, mekan olarak bayıldım bu anaokuluna, benim de gidesim geldi diyeyim :))
Acaba öğretmenler ve idareciler nasıldır? Fotoğraflardan her şey süper görünüyor.

Ama bize çok uzak :((

07/22/2010 06:33:00

Hiç ama hiç fikrim yok, dedim ya dışardan gördüm, sonrada internetten sayfalarına baktım... Burda da daha önce adı geçmemişti, bir seçenek olarak bulunsun diye yazıverdim :)

07/22/2010 06:58:00

Bizden haber vereyim:
Deniz artık Küçük Kulüp'e güle oynaya gidiyor. Çok seviyor okulunu, öğretmenini. Öğretmeni de Deniz'i seviyor. Birbirlerine sarılıyorlar, öpüşüyorlar, o kadar yani :))

İkna olması 1,5 ay kadar sürdü,  ama sabretmemize değdi sonunda.
(Bu arada her gün yaptığım "Bütün çocuklar okula gidiyor, bak sokaklarda hiç çocuk yok, hepsi okulda çünkü. Ben de çocuktum, baba da, teyze de vs. Ve biz de okula gittik çocukken. Sonra büyüdük, şimdi işe gidiyoruz. Bütün büyükler işe gider" konuşmaları çok işe yaradı. Tavsiye ederim :))

Ohh, üzerimden nasıl bir yük kalktı.

09/15/2010 10:35:00

arkadaşlar merhaba,
tüm yazılanları okudum... genelde karşıyakadaki anaokullarından bahsedilmiş. ben bornovada oturuyorum ve kızımı oyun grubuna götürmek istiyorum. Şimdiden iyi bir anaokulu bulursam ilerde de aynı yere devam etmeyi düşünüyorum... Bornova da iyi bir okul bilen gören deneyimleyen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. 

09/15/2010 15:22:00

sirf su mesaji yazmak icin grubunuza uye oldum :)
bu wonderland ne guzel bir kresmis, cok cok ozendim. (ozellikle bahceye ve egitim programlarina bayildim.)
gidip goreniniz ya da cocugunu gondereniniz oldu mu?

09/16/2010 07:56:00

Ya Ülkü sorma, şahane bir yer di mi...
İzmir'deyiz, ama bizim ev uzak oraya malesef :((

09/16/2010 09:21:00

bizim evde uzak... ama yakın bile olsa sanki çok uçuk fiyatları vardır gibi geliyor bana. keşke her çocuk böyle bir yere gidebilse.

09/16/2010 09:45:00

Bornova ' da Forum' un karsisinda "Parlak Ufuklar" var. Gorustunuz mu? Memnun kalan tanidiklarim var. Evka 3 te sanirim Atacan idi adi. Gorusmeye cagirmislardi, fiziksel sartlari guzel bir okul ama baska bir bilgim yok. Bostanli cok uzak gelmezse; orada da "Kiraz Ağacı" yine begendigim bir okul. Guzelbahce civarinda idi sanirim "Cumhuriyet Anaokulu" nam-i diger Marion' s Kindergarten var. Waldorf egitimi uygulaniyor. Fiyatlar ucukmus. Bununla birlikte goreni hayran birakan bir okul.

09/16/2010 10:02:00

fiyatlar nedir izmirde?

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Okul Öncesi Kurumları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...