Sema-Melis'e kim geliyor.

04/16/2012 21:22:00

Evet ev buluşmamızda bu hafta sema-melisin evinde toplanıyoruz.Ben daha önce gittiğimiçin semanın evini biliyorum isterseniz ortak bir noktada buluşup saat:11.30 gibi beraber gidelim ne dersiniz? Şimdi kimler geliyor parmak kaldırsın.

Dilek/ Ben bu sefer şekerpare yapacağım.Birde gül böreği hadi sizde dökülün bakem

Ezgi (oyun ablası) istediğin puzzleden aldık ayırca sema geçen hafta birçok oyuncak sipariş etti çocuklarla oyun kurablimen için

Ynt: Sema-Melis'e kim geliyor.

04/17/2012 06:11:00

kıss bende sana profiterol yapsana ben gelemedim yiyemedim dicektim.bende mercimek köftesi yapacağım.birde su böreği sipariş ettim açtırıyorum çok güzel oluyor.

evim küçükköy yolunda şafak hastanesinin aşağısında.dilek geldi zaten aytende gecenlerde gördü evimi.ebru istersen sana açık adres verebilirim.
oyun ablası geliceksin değilmi?

04/17/2012 19:27:00

kızlar benim gelip gelemiyeceğim kesin değil annem temizlik yaparken düştü ayağı incindi bende kalıyo cumaya kadar o yüzden bişey diyemiyeceğim bu hafta telefonlaşırız..

04/17/2012 19:46:00

çok geçmiş olsun canım yağızda hastaymış dilek doktora götürdü bugün oda gelemicekmiş.

04/18/2012 06:33:00

O zaman erteleyelim kızlar ne yapalım iki kişi ile olmaz sanırım bu buluşma ertelensin ne dersiniz

Ballım bebeğim yapmam mı profetorlo sana ne istersen yaparım .

04/18/2012 07:44:00

oyyy oyyy kıyamam sana bennnn..yağız tatalılığını senden almış belliii...:))

ozaman ben ayteni arayıp iptal ettiğimizi söylimmi  o giremiyo sanırım nete.

04/18/2012 10:21:00

arkadaşlar son durum ne buluşuyormuyuz

04/18/2012 10:42:00

Tatallık derken :))))) Ayten buluşmuyoruz Ebru yok ben yokum sema ile sen varsınızbir tek bu ev buluşmlarında gelenek oldu zaten bir hafta mutlaka erteleniyor

04/18/2012 11:15:00

Ok. Günü belirlerseniz haberim olmaz sa bir çağrı atarsınız, her zaman nete giremiyorum.
farklı bir buluşma var mı? peki bu hafta

04/18/2012 11:18:00

datluluk:)))

04/18/2012 11:44:00

Tamam Ayten ben arar haber veririm sana.Yok başka bir buluşma sonuçta hastalık olduğu için olsa bile orayada gidemzdik:)

Semam datlum kaymaklum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gaziosmanpaşa Semt Anneleri Oyun Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...