nurtinin guzel annelerinden passenger Eda'nin yakisikli kuzusu Efe 1. Yaşindaaaaa :))

<123>
06/05/2012 01:47:00

Edacim canikommmm yakisikli uykusuz guzel oglusunun birinci yas gunu kutlu olsun arkadasim :)

Yeni yasiniz size saglik mutluluk huzur ve birde o yakisikli oglusuna bolbol guzel uykular getirsin insallah :)))

Seninde anneliginin ilk yilini kutlarim canimcim hersey gonlunuzce olsun heppp mutlu olun insallah...

Veee iyiki dogdduunnn efeeee, mutlu yillar efeeeee, kocamannn ol buyuk adam olll anneni hic uzme efeeeee :))))

Sevgilerimiz vede opucuklerimizle....

Yagmur ve nehircik ;)

Ynt: nurtinin guzel annelerinden passenger Eda'nin yakisikli kuzusu Efe 1. Yaşindaaaaa :))

06/05/2012 06:09:00

Efe canım kuzum doğum günün kutlu olsun, nice güzel, uzun yıllar senin ve ailenin olsun :)

Güzel anne Eda anneliğinin ilk yılını kutlu olsun canım...

Ynt: nurtinin guzel annelerinden passenger Eda'nin yakisikli kuzusu Efe 1. Yaşindaaaaa :))

06/05/2012 06:10:00

Edacımmmm yakışıklı oğluşun efenin doğum günü kutlu olsun :)
Efeeee artık kocaman yakışıklı adam olduuunn yeni yaşın sannaa bol bol uyku getirsin kuzucumm :)
Nice mutlu huzurlu seneleriniz olsun

Kocaman öpücüklerimiz ve sevgilerimizle ,

Özlem & Kuzey

06/05/2012 06:24:00

Dogum gununuz kutlu olsun :-):-)

06/05/2012 06:29:00

Edacığım şimdiden kutlarım sizi:) nice sağlıklı, mutlu, neşe dolu yaşlarınız olsun!:)

06/05/2012 07:04:00

Tatlı Efecik 1. yaşın kutlu olsun fıstığım iyi ki doğmuşsun,güzel,mutluluk ve sağlıkla dolu uzunn bir ömür dilerim sana hep gülümsemen dileğiyle,edacım senin de anneliğinin ilk senesi kutlu olsun güzel ailenle daha nice doğumgünleri kutlarsınız inşallah,öpüyorumm ikinizi :)

06/05/2012 07:29:00

Edacığım, Efe kuzunun doğum günü kutlu olsun:)

Birlikte sağlıklı, musmutlu, bol gülücüklü seneleriniz olsun:)

06/05/2012 09:14:00

doğum gününüz kutlu mutlu olsun:) efeye nice sağlıklı uzun şansının bol olduğu ve beraber olduğunuz yıllar diliyorum.annesininde ilk anneliğinin 1.yılı kutlu olsun....

06/05/2012 09:15:00

Ayyy cok sevindim hepinize cok cok tesekkur ederim cok opuyorum:) saolun iyiki varsiniz

06/05/2012 09:24:00

arkadasim doqum gunumuz kutlu mutlu olsun :))

06/05/2012 09:27:00

otele daldık dogumgunu unuttuk..  saglıklı mutlu nıce guzel yıllara Efe.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...