nurtinin guzel annelerinden passenger Eda'nin yakisikli kuzusu Efe 1. Yaşindaaaaa :))

<123>

Ynt: nurtinin guzel annelerinden passenger Eda'nin yakisikli kuzusu Efe 1. Yaşindaaaaa :))

06/05/2012 11:08:00

Guclu minnak Efe oglan,

Nice guzel, mutlu,saglikli yillarin olsun. Eda, anneliginin ilk senesini kutarim. Ana-ogul, basligin hakkini veriyorsunuz:P

Ynt: nurtinin guzel annelerinden passenger Eda'nin yakisikli kuzusu Efe 1. Yaşindaaaaa :))

06/05/2012 11:59:00

Efecim,
Sen adı üstünde güçlü,inatçı,cesur bir minik efesin:) annen seni kucağına almak için çok bekledi,bize senin hikayeni anlattı.Onun için gerçek bir mucizesin tabi baban için de.O tontiş yanaklarından bir an önce öpmek istiyorum.İyi ki doğdun,sağlıklı bir yeni yaş dileriz sana ben ve can.
Edacım,
Anneliğin birinci yıldönümü kutlu olsun,bu kuzular doğdu doğalı biz eskisi biz değiliz,ama çok şanslıyız,çok öpüyorum seni canım.

06/05/2012 18:21:00

Güçlü Efe cik,doğum günün kutlu olsun.İyi ki doğdun,iyi ki güçlü savaşçı bi bebe oldun annenin babanın yüzünü güldürdün.Hayatın boyunca hep böyle sıkı sıkı tutun hayata.
Ede cım anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.Oğluşunla geçireceğin nice mutlu yıllara...

06/05/2012 18:27:00

edacığım yakışıklı kuzum efe'nin doğum günü kutlu olsun, umarım gelecek günler tüm sıkıntılarınızı alır götürür. çok öpüyorum ikinizi de

06/05/2012 18:31:00

doğum günü kutlu olsun yakışıklı efe nin, sağlıklı, mutlu, bool uykulu uzun seneler dilerim ;)

06/05/2012 19:11:00

1 yaş klübüne hoşgeldin yakışıklı efecik :) doğum günün kutlu olsun, edacım senin de anneliğinin birinci yılı kutlu olsun..

06/05/2012 19:21:00

Nice yillara Efe. Eda seninde anneliginin 1. Yili kutlu olsun. Cok keyifli,eglenceli bir yil seni bekliyor. Her aninin tadini cikarmani dilerim

06/05/2012 20:24:00

Ne guzel yazmissiniz cok duygulandim cok tesekkur ederim hepinize tek tek:)seviyorum sizi :)

06/05/2012 20:41:00

Efe'cigim dogum gunün kutlu olsun kuzum. Eda'cim senin de anneliğinin ilk yılı kutlu olsun. İkinize de ni de mutlu seneler :)

06/05/2012 20:57:00

Efeee:)iyi ki doğdun tatlı kuzu:)

Anneciğin ve babacığınla nice sağlıklı mutlu yıllara:)

öpüyoruz sizi:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...