Ayni gun dogan 12 Eylul bebekleri (ZeynepYenice'nin Damla'si, Merih'in Hazal Eylul'u ve Florian (Semra yani ben hehe)'in Ahmet Emre'si) iyi ki dogdunuz!

<12>
09/11/2012 19:38:00

Sevgili Aysu Ahmet Emre'm icin acmisti, ben de dogumgundaslarimizi unutmayayim dedim.

Iyi ki dogdugunuz bidiklar, hayatimiza renk getirdiniz. Kimi gunler zorlu gecse de verdiginiz mutluluk her seye degiyor. Allah'tan saglikli, eglenceli, bol kahkahali ve cok ama cok mutlu olacaginiz bir omur gecirmenizi diliyorum. Sabirli ve tatli anneler Merih ve Zeynep'i de tebrik ediyorum.

Koca bir yili geride biraktik yahu :) Sevgiler, opucukler!

Ynt: Ayni gun dogan 12 Eylul bebekleri (ZeynepYenice'nin Damla'si, Merih'in Hazal Eylul'u ve Florian (Semra yani ben hehe)'in Ahmet Emre'si) iyi ki dogdunuz!

09/11/2012 19:41:00

Vayy toplu kutlama haa, iyimis :)) cumlenizin yeni yasiniz kutlu, mutlu, ugurlu olsun, ailelerinizle birlikte saglikli, uzun omurler dilerim :))

Ynt: Ayni gun dogan 12 Eylul bebekleri (ZeynepYenice'nin Damla'si, Merih'in Hazal Eylul'u ve Florian (Semra yani ben hehe)'in Ahmet Emre'si) iyi ki dogdunuz!

09/11/2012 19:42:00

nice mutlu saglikli guzelll yillariniz olsunnn....

iyiki dogdunuzzz :)

09/11/2012 19:45:00

çook teşekkür ederim Semra'cım, Allah sağlıklı uzun ömürler versin tüm yavrularımıza bizlerle birlikte...Amin..

09/11/2012 20:12:00

Hepiniz de iyiki dogmussunuz:)) nice guzel yillariniz olsun...

09/11/2012 22:47:00

Nice güzel yaşlarınız olsun kuzucuklar İyiki dogmussunuz dogum günleriniz kutlu olsun:))

09/12/2012 05:25:00

Nice yaslariniz olsun saglikli opildunuz babies

09/12/2012 07:30:00

ooooooooooooo ne kadar güzel nice senelrnz olsn cocuklar

09/12/2012 09:07:00

Yeni yaşınız kutlu olsun kuzucuklarım.

Mevlam şansınızı bol etsin,tüm güzellikler sizinle olsun . Tüm sevdikleriniz yanınızda nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

09/12/2012 09:32:00

Damla'm ,Emre 'm, Eylül'üm bu güzel duyguyu bize yaşatan bugünün kahramanları hepinizin yeni yaşı kutlu olsun.Allahım size nice güzel yıllar versin sağlıkla,mutlulukla.

Zeynepciğim,Semracığım sizide çok çok tebrik ediyorum.Biliyorum ki sizinde kalbiniz bugün benimki gibi heycalı,hüzünlü,gururlu ve çok çok mutlu.Kuzularımızın nice güzel yıllarını görelim hep beraber.

Sizleri çok öpüyorum.

İyiki doğmuş bebişlerimiz :))

09/13/2012 06:48:00

bütün bebekleri kutluyor, çok öpüyoruz! :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...