iştahsızlık

02/12/2012 19:01:00

kızım 5,5 aylık. 3. ayına kadar herşey çok iyiydi. 1 ay süren pamukçuğa rağmen güzel emiyordu lakin 3. ayda birden bire emmek istemez oldu. emme süresi ir 3-4 satte b5 dakikaya düştü. belki normaldir dedim ama o ay 400 gr alınca dr. sütümün yetmediğini düşünerek mama+ek gıdaya başlamamı söyledi. mama+ek gıdayı da almadı. 15 gün sonra başka bir dr.a götürdüm. idrar yolu iltihabı olabilir dedi. nitekim idrarda üreme buldu. antibiyotik başladı. bu arada kızım emmeyi önce 1-2 dakikaya indirip sonra tamamen bırakmıştı. o günleri anlatamam. daha memeyi görünce bile katıla katıla ağlıyordu. tabii ben de. bitmek tükenmek bilmez uğraşlarım sonunda emmeye başladı ama yine 4-5 saat arayla ve en fazla 5 dakika. ek gıda olarak hala hiç birşey almıyor. bu ay da 450 gr almıştı. ne yapacağımı bilmiyorum. çok üzülüyorum. bir fikri olan varmı??

Ynt: iştahsızlık

02/29/2012 23:32:00

slm fyona nasılsın?son durumlarınız nasıl? ek gıda almasında bir değişim oldu mu?çok kötü durumda değil yinede halimize çok şükür.en azından 450 gr olsada bir gelişim göstermiş zayıflayadabilirdi.üzülme sabırlı ol çok zor bir durum ama sabırlı olmak lazım.tekrar emmeye başlamasına çok sevindim.ek gıdayı bir şekilde alacaktır zamanı vardır.kendinize iyi bakın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
iştahsız çocuğu olan anneler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...