Kavitasyon cihazı ile zayıflayan varmı?

03/28/2012 09:00:00

Merhaba arkadaşlar yaz geldi zayıflama için çabalarda arttı.. Bu yöntemi yeni duydum aramızda kullanan bu yöntemle zayıflayan arkadaşlar var ise Ankara da tavsiye edeceğiniz yerleri ve fiyatlar hakkında bilgi verebilirmisiniz.
Teşekkürler

Ynt: Kavitasyon cihazı ile zayıflayan varmı?

03/28/2012 09:06:00

ben şehir fırsatından 3 seans kavitasyon lenf drenaj pasif ve masaj almıştım 

ama özellikler evime yakın olsun diye etlikte ki bi güzellik salonun fırsatını tercih etmiştim 
fakat şehir fırsatı ile gelenlere daha az dakika yapıyorlardı ve de eksik
bu yuzden şikayetçi olmuştum

her gelene ödeminiz ççok diyorlarmış banada dedikleri gibi

ben hiç bir faydasını görmedim üstüne birde kavitasyon yağı ile uygulamazsak olmaz diye ürün satmışlardı

yani açıkcası çok faydasını görebileceğiniz bişeymidir emin değilim
ya da iyi bi yerde paket program alabilirsiniz
isterimki işe yarasın 

03/28/2012 14:29:00

ben geçen sene denemiştim 2seans yanında vakum ve lenf 4 cm incelmişti basenden ben de işe yaramıştı tavsiye ederim..

05/17/2012 20:29:00

ben uzmanlara gitmiştim geçen sene yaklaşık 3 ay kadar lenf drenaj radyofrekans power plate ve kavitasyon vardı.diyet ve bunlarla 6 ayda 10kg vermiştim ve  bölgesel fazlalıklardan 40cm e varan incelmelerim olmuştu.ama maalesef o bölüm kapandı.iyi bir güzellik merkezinde devamlı yapılıp dikkat edildiği sürece yararlı olacağını düşünüyorum naçizane.bu arada seansı 50tl idi.bende araştırıyorum eğer  uygun bir yer bulup  buradan paylaşırsanız çok sevinirim kolay gelsin ;))

05/18/2012 13:02:00

ben  ay öncesinde 1 ay kadar gittim yarım saatten toplam 5 kavıtasyon yaptırdım 10ar dakıkadanda 0 lenf drenaj,şehır fırsatından almıstım arkadaşların dedıgı gibi bir krem satma çabaları var,,yok onla işe yararmış falan ,dedikleri seansları düşürdükçe düşürüyorlar ,
yalnız şöyle birşey var mutlaka ıyı bı yerde yaptırın iç organlara zarar verebilirmiş,fazla bastırılmamalıymış falan,ben 2.seansta kıvranmaya başladım meger safra kesemde taş varmış ve bu yuzden oynadı hatta sonu amelıyat oldum,vücudunuzdan emin olun yaptırmadan önce,işe yaradı mı? seanslar uzun olsaydı ve dıkkat etseydım kavıtasyonun işe yarayacağını söyleyebılırım ben en azından bı kac cm incelmiştim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...