Özellikle Erkek Bebeklere Çok Güzel Ciciler-Ankara Antares Max'de

08/25/2010 09:30:00

Ankara Antares Mağazasına uğradım tshirtler 5-7 tlye inmiş inanılmaz güzel, özellikle üst grupta çeşit çok fazla ve erkek bebeklere bu kadar çok çeşit bir arada pek görmemiştim

Ynt: Özellikle Erkek Bebeklere Çok Güzel Ciciler-Ankara Antares Max'de

08/25/2010 14:06:00

antares de hangi mağazada ben ankaralı değilim ama sanırım orası bir alışveriş merkezi

08/25/2010 14:42:00

Max mağaza adı mıdır ezgi? Ben de antaresi pek bilmiyorum da :)

08/25/2010 14:45:00

sen bilme zaten bitos, cIss :)

antares, etlikte bir AVM, MAx fashions da orda bir magaza.

08/25/2010 14:51:00

Di mi ama ülkü. Bak burda yakalanmam sanıyordum Saol hemen yakaladın. Evet kendimi frenliyorum ve unutuyorum:)) Alışveriş de neymiş cısss:)

08/25/2010 19:22:00

heee hee :) bak Ülkü şehir rehberi gibi valla:) ya ben önümüzdeki sezonu C&A dan filan almamış olsaydım sadece o tatlı brezilya tişörtleri ile yetinmezdim:) ha bir de 0-3 ay uzun kollularda var 6-12 nin sonuncsunu ben aldım:) kalitesi de çok iyi bence ama hangi ülke markası hiç duymadım yerli mi ki

08/26/2010 05:45:00

iyi oldu yazdığınız,yolum antares e düşerse bir de max ı ziyaret edeyim

08/26/2010 06:38:00

Ahh dün duymuş olsaydım etlikteydim:)) Çok gaza geldim:) Uzak ama tekrar mı bi uğrasak:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...