Tek bakici mi iki bakici mi

05/07/2011 15:41:00

Deneyimli ikiz anneleri,

Ikizlerin bakiminda tek bakiciyla mi devam ettiniz yoksa iki Yardimciyla mi? Bizde yatili bir bakici var, ama bizim kucuk maymunlar emekleme ve ayaklanma faaliyetlerine basladiklari icin Yetisemeyecegini Dusunuyorum. Onerilerinizi paylasir misiniz?

Ynt: Tek bakici mi iki bakici mi

01/09/2012 20:52:00

Merhaba,

muhtemelen çoktan karar vermiş ve bakıcı olayını çözmüşsünüzdür ama yine de cevap vermeye çalışmak istedim. Tek bir kişinin 2 çocuğa aynı anda tam olarak göz kulak olamayacağına inanıyorum. 2 kişi olunca bile birçok şeyi son anda yakalıyoruz muhtemeln tek olunca daha çok kaza ve çözülmesi gereken anlar ortaya çıkacaktır. Yatılı yardımcınıza en azından gündüz gelip destek olacak birileri olursa daha verimli olacaktır diye düşünüyorum.

Ynt: Tek bakici mi iki bakici mi

01/10/2012 05:59:00

Cevabın için teşekkür ederim ebrue.. Biz hala tek bakıcı idare ediyoruz, sanirim yakinda Gunduz yardımcısı da başlatacağız.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkiz Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...