Sıcaklarda bebe yağı-losyonu

<123>

Ynt: Sıcaklarda bebe yağı-losyonu

07/21/2011 18:08:00

o konuda bilgim yok, sadece asit oranı düşük olması gerektiğini biliyorum.

07/21/2011 19:47:00

mustela nin hassas ciltler icin bi nemlendiricisi var birde stelatopia diye bir kremi var kizaran yerlerde bayagi bir etkili.banyo sonrasi ben ikisinide suruyorum ama bez bolgesi kizarikliklari icin benim tek gectigim sey uyduruk bildigimiz bepanten (mavi) yani merhem.siddetle tavsiye ederim.

07/22/2011 07:12:00

bepanten her derde deva..heryerımıze sürüyorum onu ben..

07/22/2011 08:12:00

Aranızda minerallı güneş kremı kullanan varmı,bembeyaz kaplıyormuş teni fizyolojık koruma sağlıyormuş..vampır kremı gbı=) kımyasalsız ama sankı gıysı gıyıyormuş gbı güneşı engellıyor..
   deneyen varmı,almak ısıtyorum ama..ne kadar az kimyasal o kadar ıyı..kız bebeklerde özellıkle hassas konu..

07/22/2011 09:33:00

ben sebamed kullanıyorum,ama mesela o gereklı güneş ışıgının harıcınde kullanılabılır bu krem bence.sebamed ve bıkaç marka en azından çok toksık olan maddelerı içermıyorlar ama yıne bı çok madde var..
  bı de güneş kremlerı hakkında 6. aydan sonra kullanılır denıyor belkı hemşıre ondan öyle demışştır..
   güneş kremı önerılmıyorsa nasıl çıksın bu yavrular dışarı..
bız bu haftasonu tatıle çıkıcaz,kızım arabanın ıcınde bıle yoğun güneşe maruz kalıcak,bu vampır kremı işe yarardı gıbıme gelıyor bu fazla gereksız güneş durumları için..

07/22/2011 09:50:00

Arabada ki durum yani camin ardindan gelen gunesde tam sinir bozucu.kesinlikle d vitamini gecmiyormus ancak zararli isinlar geciyormus.bilim kurgu filmi gibi bir dogal gercek iste.ne iyiyse onun onunde engel var ne kotuyse engel yok:)

Araba cami gunesligi aldim mothercare den.fiyakali birseydi bayagida bi pahali. Ama kendine hayri yok camin tumunu kapamiyor bende anakucaginin kenarinda tulbentle falan takviye yapiyorum...

07/22/2011 10:03:00

bende jokerden gölgelık aldım,pat pat düşüyor asabımı bozuyor..o güneşi engelleyemıyorum,ıkı tane koyu renk şalımı pencerelere takmayı planlıyorum artıki,dışardan göre ne düşünür artık bılemem..
   iki ucu şeylı değnek  bu güneş işi..bılmem şımdı benım gbı çok güneşli yerde yaşayan anneler kullanıyorlar ama,antalyada tüm gün aşırı güneş var..ve ciddi zararlı..benım güneş alerjım var,gözlerımı hasta edıyor,tenımı kaşındırıyor..

07/22/2011 13:39:00

öyle ama=)

http://www.dermobakim.com/BIODERMA-ABCDERM-Bioderma-ABCDerm-Mineral-Sun-Cream-Mineral-gunes-koruyucu_941.html#0

bulduklarım çoook tuzlu,ama nıveanın da varmış,bulunca atıcam sıze de vampır kremını!!

07/22/2011 16:04:00

psychomom bende o yapisanlardanmi denesem diyodum timam onlarda deli eden cinsindense almiyim tesekkurler:) bende iste tulbent mulbent cingene cadiri gibi geziyoruz:)

bu arada benim atopik cilde yani allerjik cok hassas ciltli bir oglusum var ama denedim coppertone gunes kremi bizde allerji yapmadi uzun sureli kullanmadim ama dedigim gibi kizariklik kasinti falan olmadi.

07/22/2011 16:36:00

zaten bı coppertone bı sebamed,bıde sımdı trukıd önerıyorlar..parabensız lıstesınde olan ürünler bunlar..6 ayda çok kımıl olmuyor bu bebe kısmısı,benım 11 aylık,ve resmen benı arabada delırtıyor,öyle tülnbet mulbent işe yaramıyor..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...