Dizi - homeland

<123>

Ynt: Dizi - homeland

03/06/2013 09:12:00

SPOILER :)

Ben son bombastik olayı hazırlayanın Brody olduğundan pek emin değilim. İkinci kez aynı şüphe senaryosundan ziyade, üçüncü sezon daha ziyade, ilk ikisinden farklı olarak Carrie'nin Brody'nin suçsuzluğunu ispat etmeye çalışmasıyla geçecek gibi geliyor. Homeland ters köşeleri seviyor, çok fazla gözümüze soktular Brody'nin Carrie'yi cam kenarına götürmeye çalışmasını filan.
Ynt: Dizi - homeland

03/12/2013 13:49:00

evde sıkılmış halde fringe den sonra artık ne izleyebilirim derken sayenizde homeland e başladım. tabi 3 günde bitti 2. sezon sonuna kadar. sürükleyici, süprizlerle dolu, izlemeye değer. buradan sonra spoiler var aman ha :))

son bölümdeki bomba olayında brody şüphelilerden biri çünki carrie onu tercih ettiğini söylediğinde durgunlaştı ve bomba patlamadan carrie i oradan çıkardı. öte yandan daha kuvvetli olan ihtimal içerideki köstebek tarafından hazırlanıp teröristlerle birlikte brody e tuzak kurulmuş olması. içeriden kimin sızıntı yaptığı bilinmiyor hala. eski ekipten göz ününde olan birisi olmalı diyorum bu kadar önemli bir rolde . estesten şüphelenmiştim ama öldü, carrie değil brody i ayrı tutuyorum bu gruptan. virgil yaşıyor mu emin olamadım, gavez miydi biri daha vardı ama bence önemsiz bir karakter.
bombacı içlerinden güçlü birisi ama abu nazir öldürülünceye kadar kendini açık etmeyecek son koz olacak biri olmalı. harry potter da snape in durumu gibi. en son ana kadar voldemort un yanında gibi savaşmıştı sadece son hamlede aslında karşı tarafta yer aldığını anladık.
 geriye yalan makinesinde sıkıntı yaşayan ve aileen e karşı pek bir insancıl olan saul kalıyor. yılların istihbaratçısı, ortadoğuda, afrikada müslümanlarla çok içiçe yaşamış, eşi de asyalı. 
bakalım yeni sezonda ortaya çıkabilir köstebek. eğer saul ise en yüksek yetkili kişi olarak ilginç bir durum söz konusu olacak- ki bence diziye uygun düşer.
köstebek ve bombacı konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...