Tık Tık Tık Kimse yok mu?

<12>

Ynt: Tık Tık Tık Kimse yok mu?

12/28/2011 12:06:00

merhaba , grup pek hareketli değil galiba ;)
25 ekim 2007 ; kumsal diye bir prensesim var...

12/28/2011 15:49:00

ya kusura bakmayın uzun zamandır giremedimm Grupta 2007 dogumlular  fazlalaştıkk gibi görünüyor.Çok güzell . Havalar güzel olduğunda Bu grup ile  bir açıkhavada  çocuklarla birlikte  görüşmek çok güzel olur .Ne dersiniz ?

12/28/2011 16:38:00

tabikiii benim kızım İpek  BU SENE TAM GÜN OKULA GİDİYORR veokula başladıktan  boyama konusunda azimli müzik çok seviyorrr  dans seviyorrr ve  tiyatro ve opera hastası :)))

tabikiii benim kızım İpek  BU SENE TAM GÜN OKULA GİDİYORR veokula başladıktan  boyama konusunda azimli müzik çok seviyorrr  dans seviyorrr ve  tiyatro ve opera hastası :)))

:) benim kızımmm

12/29/2011 11:30:00

kumsal tam gün gidiyor okula.bazı sebeblerden geçici olarak şehir  değiştirmek  zorunda kaldık.ocakta evimize dönüyoruz.oradada eski okuluna devam edecek.bende 35 yaşında anne oldum zaten 33 te evlenmiştim.ama okula gitmesi ona iyi geliyor gibi hissediyorum.benden öğreneceğinden çook daha fazlası var okulda.ben elimden geldiğince araştırıyorum yaş aktivitelerini.yinede okul başka diyorum.ama bu bir kural değil.hem siz,hemde çocuğunuz ne hissediyor , o önemli.
kumsal tiyatroyu hiç sevmiyor.bizdede pazarlık var.tiyatroya gitmeyeceksem okula giderim diyor.ama yemezler.... gidincede sanki o çocuk değişiyor zıplaya zıplaya giriyor tiyatro sınıfına.vallaha yalancı çıkarıyor beni.
yılbaşı geldi
noel baba konusunda ne yaptınız?  kumsal noel babadan 2 hediye sipariş etti.1 i geldi.çokta inanıyor.şimdide 2.hediyesini bekliyor.;)
umarım burda kalabalık bir grup oluruz...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2007 Eylül-Ekim anne ve babaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...