Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/09/2011 09:08:00

o zaman bu suttozlu ekmekcikler ve dukenalla listeden çıktı :) dukenalle ya da kek gibi bir şey yapacağım ama malum günlerdeki tatlı krizini bekliyorum. Şimdilik aramıyorum diye yapmadım.

Atakta bu kabızlık sorunu çok kötü oluyor. Seyire geçince gün aşırı sebze yemek rahatlatıyor durumu. Yulaf kepeği ilk beş gün bende de yoktu. Hatta bu iş böyle gidecekse zor deyip iki paket elma krom aldım. Biri ofise biri eve. Yulaf kepeği ve sebze günlerinin gelmesiyle iki paket de açılmadan duruyorlar.

fatma 10 günü neye göre yapıyorsun ? Dukanın önermediği bir süreyse çok tavsiye etmem ben. Açıkçası diyetten soğutur 10 gün sırf protein yemek ve bir haftanın üzerini genelde doktorunuza danışarak yapın diyor gibi bir şey kalmış aklımda.

Maydanoz, dereotu hep serbest. atakta da devamında da.

12/09/2011 09:13:00

Evet verilecek kilo öyle cookk asırı degilse bence de uzun süre. İyi verdiririr ama .. 5 karar bence :)

12/09/2011 09:50:00

verilecek kilo çok kızlar.10 gün kararlıyım alıştımda artık korkudan ağzıma başka hiçbirşey sürmüyorum.tatlı krizlermide şekersiz karpuzlu,çilekli sakızlar aldım kutu kutu ağzımdan hiç düşürmüyorum gayet işe yarıyor tavsiye ederim.

12/09/2011 10:23:00

kızlar danone activıa çilekli yoğurdunu aldım ara öğün için uygunmu sizce.

12/09/2011 11:12:00

tartı bugün -200 gram gösterdi. 67.2 ama geçenkine göre +100 gr.dayım. 66'ları göremedim bir türlü. yarına sürpriz bekliyorum sevgili tartıcığım senden :)

dün yine komşularla toplandık. süper bir sofra vardı ama ben oturmadım, yemedim. yanımda getirdiğim dukan ekmeğimi kemirdim :) yine acıyan gözlerle bakıldı ama aynı zamanda irademe övgüler yağdı :P verdiğim kiloyu söyledim 3,5 kilo. ama 5-6 kilo vermişsin gibi dediler :) mutlu oldum yani.

12/09/2011 11:19:00

fatma light meyveli yoğurda izin var sadece ama onu da sık tüketmemek şartıyla

12/09/2011 11:44:00

http://dukandiyeti.blogspot.com/search/label/Atak
CANIM BU SİTEYİ Bİ KONTROL ET SANA BAYA YARDIMCI OLACAKTIR.BEN KİTABINI ALDIM.AMA KİTAPTAKİLERİN AYNISI BURDA DA VAR.KOLAY GELSİN.ÇOK İSTE SAKIN PES ETME.

12/09/2011 13:40:00

yulaf kepeğim geldi.yupppiiiii kitsin daha çok kilo

12/09/2011 16:38:00

bugünkü komşu toplanmasını da sağ salim atlattım :) oh...

12/10/2011 06:50:00

dukancı arkadaşlarım merhaba 5 günlük atak evresinden sonra verdiğim kilo 3,5 nasıl iyimi.bi 5 günlük atak daha yapacağım inş.aynı sonucu alırım.MAŞALLAH diyeyimde devam etsin böyle.
yulaf kepeğinide denedim dün akşamki öğünümde yoğurdun içine karıştırıp yedim gayet güzeldi hoşuma gitti.aslında normal şartlarda da mesela kek falan yapımında unla karıştırılarak kullanılabili diye düşünüyorum.ekmeğini yapmayı deneyeceğim bakalım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...