Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/12/2011 13:30:00

ilknur süper fikir
ah bu kv ler bende 20 kilodan fazla verdim bir kere bile ne güzel zayıfladın lafı cıkmadı agzından!!!!
Sahra senin kac kilo oldu devam mı?

12/12/2011 13:31:00

yok yok ben dukanı bırakalı çok oldu
beni bitirdi dukan, cidden çok kötü oldum
1 haftadır eski diyetime döndüm ama haftasonları diyet yapmıyorum :)))
kilo almadım ama vermedim de.

12/12/2011 13:37:00

heroina maşallah çok güzel kilo vermişsin tebrikederim.biraz anlatırmısın benimde vermem gereken çok kilom var.spor falan yaptınmı.atak kaç gün yaptın.rica etsem arkadaşım.

12/12/2011 13:50:00

Sahra kötü oldum derken halsizlik falan mı yoksa aç mı kaldın çok fazla ama kilo almamana sevindim bende cok korkuyordum güçlendirmede alırsam diye ama olmadı
tşkler Fatma_Berra :)
ben 9 aydır spor yapıyorum sporla 8 kilo vermiştim daha sonra dukanla 14 kilo daha gitti. 3 gün atak 2 ay seyir 12 kilo verdim güçlendirmeye geçince de 2 kilo daha verdim şimdi sabitlendi kitapta yazılı kurallara uydum Dukan amcanın dediklerini yapınca oluyor adam gerçekten biliyor 2 ay sabrettim ama şimdi 7,8 sene önceki giysilerim bol geliyor inş. sende verebilirsin  

12/12/2011 13:55:00

1. barsaklarım iflas etti
2. yüzümde renk kalmadı, gören dr akrabam acilen bırakmamı ve tahlil yaptırmamı söyledi
3. etten midem bulandı, bu kadar et yemenin insan sağlığına olan zararını düşündüm. yani sadece atak olsa neyse de seyirde de et yiyorsun :))
4. sıkıldım
5. kilo veremedim. 2 haftada sadece 1,5 - 2 kg verince tamamen vazgeçtim.

bir yazıda okumuştum, Türk gibi kilo alıp fransız gibi kilo vermeye çalışmak mantıklı değil diye, şimdi bana olanlara bakınca hak verdim :))

yapabilen için güzel bir diyet. ben sebat edemedim.
bir diyetisyenin verdiği çizelgeyle 2 ayda 9 kilo vermiştim. onu uyguluyorum. bakalım..

12/12/2011 14:27:00

:( üzüldüm neyse önemli olan hedefe ulaşman dukanla ya da başka şekilde kolay gelsin sana da...

12/12/2011 14:48:00

http://b1112.hizliresim.com/s/d/123qc.jpg

hayattonun ekmeğinin tarifi  nasıl olmuş :D

12/12/2011 14:49:00

12/12/2011 14:51:00

http://b1112.hizliresim.com/s/d/123qc.jpg

@Hayatto , ekmek tarifini yaptım nasıl olmus dukancılar :D

12/12/2011 14:58:00

çok güzel  olmuş eline sağlık :)

bu sabah ben bir sürprizle karşılaştım. sevgili dukan ekmeğim 3. günde küflenmişti :S dışardaydı evet, ama geçenkini daha uzun süre dışarıda bırakmıştım. sabah dukan ekmeğimi yiyemedim. yerine şimdi yoğurdun içine kattığım 1 kaşık yulaf kepeğini yiyorum. yoğurdun içinde o kadar da güzel olmadığını anladım sayesinde. zor gidiyor :S

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...