Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/13/2011 09:12:00

Hayat benim ikinci haftamı hatırlarsın belki de atakta hepi topu 1.5 kilo vermiş ve devamındaki hafta neredeyse hepi topu 400 gram verebilmiştim. Sonraki hafta hepsi birden gitti. Moralini hiç bozma. Aç değilsin en nihayetinde. 

Kocaya da kızma yazıktır :P Sen benim kocanın eve taşıdığı tatlıları bir görsen, tiramisu çok masum kalır yanında. Şerbetli tatlı haricindekilere tatlı demeyen bir adamla yaşıyorum ben. Ve erkeklere toptan kıl olmamın sebebidir kendisi. Yer yer bir hafta çenesini tutar bir bakmışsın 3 kilo vermiş bir haftada. Ağlayasım geliyor benim de öyle durumlarda.  

12/13/2011 09:13:00

Bu arada sorum arada kaynadı. Bir nurturia klasiği yapayım. Neden sorumu kimse görmüyor :P Umursamıyorsunuz beniiii :P

Anama tavsiye edeyim mi bu diyeti etmeyeyim mi? Anne kolestrolün yüksek zaten deyip umutlarını kırayım mı kadıncağızın ?

12/13/2011 09:28:00

Bence yumurta sarısından kacınraka ve et hakkını deniz ürünleri ve balıga kanalize ederek cokta güzel kocluk yapabilirsin kendisine.
Yulaf kepeginin kolestrol üstüne olumlu etkileride varmıs zaten

12/13/2011 09:30:00

A çok teşekkür ederim. Kadının kanına girip onu daha beter etmeyeyim dedim. Yulaf kepeği de bu işe yarıyorsa süper o zaman. En azından bir denesin görsün.

12/13/2011 09:39:00

Evet İlknur gecenlerde kendisi 4 gün bana eslik edip 4 kg zayıfladı kıl oldum kıl:))

12/13/2011 10:55:00

66,7... cumartesiden beri bir değişiklik yok. ne yapıyorum da gitmiyor :(

12/13/2011 11:21:00

geçici durgunluklar olabiliyor. ben iki hafta yaşadım, üstelik yukarı dopru gitti.

bozma moralini elvan

12/13/2011 11:42:00

Afiyet olsun güzel olmustur- bende su acıyı sevseydim keske.

Benim ögle yemegimde pırasa ve yogurt + ince dilim dukan ekmek vardı . Yidim :)) Form cay içiyorum şimdi

12/13/2011 12:21:00

inşallah bakalım özge... bugün p günü, tam manasıyla uyayım diyorum, bakalım ne olacak yarına.

acıyı ben de sevmiyorum, öğle yemeğine ton balığı katacağım. sabahtan et çıkarmayı unutmuşum. akşama tavuk var, evdekilerde dünkü ıspanağı yesinler napim :)

12/14/2011 08:31:00

-200 gr. 66,5 kg.

seyire başlayalı tam 2 hafta oldu. 2 haftada 1,6 kg gitti. normal midir?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...