Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/15/2011 06:17:00

20.11 --  77.2
15.12 --  72.4

5 kiloya 200 gr kaldı. Onu da bir verebilirsem haftasonuna kadar super olacak. Ondan sonra da onumuzdeki hafta malum sebeplerden cok kilo vermeyi beklemiyorum.

berre verilen kilo sanırım toplam kilo atak + seyir diye. Ama çok da emin değilim. Kitabım da başka bir arkadaşımda. Olsa bakardım.

12/15/2011 06:42:00

maşaallah ilknur ne güzel :))

demek dukan ben de işe yaramadı :))

12/15/2011 07:01:00

Günaydın arkadaşlar
ben bugün güne +200 gr başladım gözlerim birden açıkdı görüne ama panik yok sonuna kadar devam.

12/15/2011 07:37:00

güne +500'le uyandım. dün sp günüydü. öğünlerimi vaktinde yemeye dikkat ettim, fakat akşam yediğim kocaman bir tabak salata sanırım bitirdi olayı. yanında da hamsi vardı ama.

67 görünüyorum ama 66,7-66,8 civarındayım eminim (wc olayı :P). takıldım kaldım. sanki duraklama yaşıyor gibiyim. p gününü uzatsam mı acaba?

12/15/2011 07:41:00

selam hanımlar

dün gece ilk defa dukanı tam anlamı ile bozdum. ancak pişman değilim. Çok keyifli bir yemek yedim, şarabımı içtim (1 kadeh), 1 küçük ekmek (nasıl özlemişim) ve trüflü tereyağ yedim.

üzerinde de et tabii ki :) 

çok abartmadım evet, azar azar yedim ama dukan değildi olay.

ve sabah +100 ile uyandım.
şimdi iki gün atak var bana.

yine de bugün işe "o kot" ile geldim. kendimi çok iyi hissediyorum. hafiften güçlendirme+seyir karışımı yapabilirim artık.

12/15/2011 07:52:00

kızla bu diyetle ilgili bişey daha söyleyeceğim.bugün 11.günüm ekmek hiç yemedim sabahları kahvaltı niyetine yediğim işyerinde poğçalardan hiç yemedim.miğdem çok rahat.yediğim o poğaçalar acayim midemde problem yapıyordu şimdi şükür bu problemlerden eser kalmadı.

12/15/2011 07:55:00

62.200 yani artıdan -200 . 3 günde koyduk kiloyu şimdi agır agır gidiyor ama - olmasınada sükür tabi.

1 ay oldu baslayalı. -6 olarak kaydedebiliriz verilen kiloyu

12/15/2011 08:01:00

tabi bu arada kilo bilgisi;

61,5 total giden kilo 12,7 kg...

kaldı 4,5 kg...

12/15/2011 08:03:00

özgecon, bozmuş olsan bile yine süper gitmiş. zaten neredeyse güçlendirmeye girmişsin. anladığım kadarıyla güçlendirme evresinde de kilo verilebiliyor. bu arada ne kadar sürede gitti?

arkadaşlar şimdi benim +500 çıktı ya. acaba 2-3 gün atak yapsam mı? bozmadım hiç şimdiye kadar ama sanki duraklıyor gibiyim. regl de yeni bitti/bitmek üzere.  1 haftadır doğru düzgün verdiğimi göremedim :S

12/15/2011 08:06:00

21 eylülden bu yana dukan rejimindeyim ben. hipotiroid hastasıyım üstelik.

evet güçlendirmeye girmek üzereyim zaten dün akşam yemeğine de serbest olan iki öğünden biri olarak baktım. böylece suçluluk hissetmeden tadını çıkarmaya çalıştım.

ama iki gün p yapacağım şimdi. ancak öyle iyi hissederim kendimi.

bence yapma elvan onu ben iki hafta durdum, eğer biraz daha devam ederse yaparsın...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...