Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/19/2011 08:13:00

çok iyi fatma. devam öyleyse :)

az önce sağlık ocağına gittim, doktora söyledim derdimi. kan testi istedim. yarın kan tahlili için kan vereceğim.

boyumu ve kilomu sordu, 1,68-66kg deyince gayet normal vücut kütle endeksiniz dedi. 5 kilo daha vermemin iyi olacağını söyledim. sporcu olsanız, günde 3-4 saat aktif spor yapsanız o zaman tamam derim ama sizin için bu normal. aksi takdirde kaslarınız zayıflar, yağ yaparsınız dedi. allah allah bir kas zayıflatıcı daha dedim içimden :) bundan sonra korumam lazımmış. 5 kilo fazlam var ya, hissediyorum. tamam eskiye oranla çok daha inceldim, ama var işte....

12/19/2011 08:19:00

Bence 5 kilo daha versen fıstık olursun

12/19/2011 08:25:00

haydi bakalım inşallah :) köprüyü geçene kadar dayı diyeceğim :P kan tahlillerimi sonuçlarını alayım da bi hele.

millete "hee he" (evet yani) demekten sıkıldım yaw. özellikle bu işi biraz bilenlere. ne bileyim ben bu yolu seçtim işte, tamam iyiliğimi düşünüyor olabilirsiniz ama biri de destek olsun ya.

12/19/2011 08:55:00

21 Eylül - 19 Aralık --> 13,3 kg

6 Haziran - 19 Aralık --> 18,1 kg

12/19/2011 09:00:00

özge maşallah çok güzel kilo vermişsin.bende görürüm inş.bide bişey soracağım ben yulaf kepeğini yemeyi unutuyorum bu konuda bi yardım lütfen....

12/19/2011 09:01:00

fatma valla bende arada unutuyorum, ama en iyi köftenin içinde gidiyor. 

bir şey olmaz ama kabızlık artıyor unutunca. 

12/19/2011 09:03:00

yulaf kepeğini ekmek yap. ara öğün olarak tüket sabah yemiyorsan fatma. mesela yanına al, ikindi çayıyla birlikte güzel gider ;)

ben 3 ince dilim yiyorum günde, 2sini sabah. birini de ikindi vakti.

12/19/2011 09:06:00

köfte hiç denemedim özge bi deneyeyim.elvan ekmeği sen nasıl yapıyorsun.burdaki tarifte buğday kepeğide var ben de olmadığı için deneyemedim alamadımda kolay bi tarifse verirmisin.

12/19/2011 09:12:00

burdaki tariften yaptım. buğday kepeği marketlerde satılıyor, nuh'un ankara marka. onu kullanıyorum.

12/19/2011 09:55:00

Elvan inş sonuçların iyi çıkar da için biraz rahatlar b-fitte yapıyorlar ever her ay kiloyla birlikte yag,kas ve su oranını olcuyorlar cok komplike bi alet diil ama işe yarıyordur herhalde

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...