Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/20/2011 11:59:00

elvan çok sevindim...için rahatlamıştır...

12/20/2011 12:02:00

sonuçlar süper elvan ama zaten yağ oranın düşmüş normalin alt seviyelerine 5 kilo daha vermek fazla olmayacak mı?

12/20/2011 12:04:00

elvan boyun kacti? benim 165, 62 ol diyor dukan da diyetisyenim de bana.

12/20/2011 12:07:00

hem de nasıl rahatladı :) hani kaş yaparken göz çıkarmak da istemiyordum. milletin anlattıkları da etkiledi. ama sonuçlar çok sevindirdi.

bu arada yeni antrenör başladı, dukan diyeti yaptığımı duyunca. "ölüm diyeti o, yapma." dedi. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak işte. ben aç kalmıyorum hiç çok şükür, yağ, şeker ve un gitti şmdilik hayatımdan. onlar olmadan da yaşanabilir elbet.

12/20/2011 12:10:00

bige, yağ oranım düştü evet... ülkü, boyum 1,68 dukan bana 59,9 dedi. ben 60-61 civarı olmak istiyorum. spora düzenli gittiğim için kas olmuş yağlarım, sporu bıraksam yağ oranım yükselir sanırım kilom aynı kalsa da.

sağlık ocağındaki doktor 66 kilo iyi normal senin için, daha fazla verme dedi. ama göbeğimde katlanan bir tabaka var, ayrıca bacaklarım da hiç ince değiller :)

12/20/2011 12:12:00

o zaman dukanın bölgesel zayıflama için olan şekline dönsen? 5 gün normal düzen 2 gün atak yanlış hatırlamıyorsam

12/20/2011 12:13:00

kitabı tam okumadım, şimdi arkadaşımda. öyle bir düzeni mi varmış? olabilir bak, yine kilo verimi sağlanıyor mu peki?

12/20/2011 12:15:00

selüliti yok ediyor ve bölgesel zayıflama sağlıyor diyordu

12/20/2011 12:17:00

anladım, kitap gelince inceleyim bakalım, teşekkürler :)

12/20/2011 12:53:00

Elvancım sonuçlar çok güzel ama 2 haftada bu kadar yag oranı gitmesi normalden fazla gibi geldi belki öncesinde yalnış ölçmüşlerdir benim 9 ayda yag oranım %16 küsür düştü kas oranımda %47lerde  birkaç gün sonra bir daha tartılmak iste bakalım kaç çıkacak çünkü bende dükana başladıgımda diyetisyene gitmiştim o zaman b fitte yag oranım %34 lerdeyken dr.un tartısında %27 cıkmıştı inş kan testlerinde iyi cıkar için rahatlar bence çok fazla insana anlatma dukanı kafanı karıstırıyorlar iyice insanın ideal kilosu kendini mutlu hissedeceği kilodur sen şimdi bu diyeti bıraksanda o 5,6 kilo kafana takılacak sen nasıl mutlu oluyorsan öyle yap

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...