Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/22/2011 11:52:00

elvan senin 400ü ilknurla ben bölüşmüşüz kardeş payı böhüüüüüüüüüüü

maşallah bu arada

12/22/2011 11:56:00

:) haha Bige gercekten.

12/22/2011 11:58:00

ozgecon sana gaz. "O" kottan göbeğin pırtlasın istiyor musun istemiyor musun ? İstemiyorsun. O zaman devam. kaç kilo verdin 4 kilo mu sana kafa tutacak.  

12/22/2011 12:03:00

ilknur bunu günün gazı ilan ediuyorum

12/22/2011 12:08:00

3 günde -100 gr ama

tüm gün p sonunda salı akşamı şehir dışındaydım 4 tane zyagli lahana sarması ve 1 bardak bira
çarşamba günü sabah yine dayanamayıp 1 tane lahana sarması sonra akşama kadar p akşam yine 5 tane lahana sarması yemek süretiyle durdurdum vermeyi.

almadım ama vermedim de...

amaaaa sorun o değil, sorun benim bu yemekleri acayip özlemiş olmam. yani kendimi tutmasam tencerenin başına oturabilirdim. ve korkum geri almak...aynı öküz gibi yeme potansiyelim duruyormuş orada.

:(( işte buna canım çok sıkıldı... 

12/22/2011 12:13:00

mesajları bulmayayım şimdi... 2 ayda 11,5 vermiş olan ben üzerinden yaklaşık 1 ay geçmişken 11,9... yani 1 ayda -400gr!!!!!! aradaki manyadığım 2,5 haftanın bedeli!!!

o öküzlük potansiyelimiz hep orada olacak bunu kabullenmek lazım

12/22/2011 12:17:00

dukana devam...bundan dönüş yok...

öküzlük potansiyelimi kontrol etmem gerek. bunu öğrenmezsem 5 ay sonra yine 80'e çıkarım ben.

olmaz boyle...

bir şekilde spor lazım. bu vatandaş artık yürüyüşlere başlasa iyi olacak...

12/22/2011 12:32:00

ya ozgecon aslında yediklerin öyle aman aman çok bişey değil gibi geldi bana. yani dukana göre o yediklerini hiç yiyemeyecekmisin ondan. yani onları yersen kilo mu alacaksın. istediğini yiyebildiğin günde mi yedin sarmalarını onu merak ettim.

12/22/2011 12:33:00

ya ozgecon aslında yediklerin öyle aman aman çok bişey değil gibi geldi bana. yani dukana göre o yediklerini hiç yiyemeyecekmisin ondan. yani onları yersen kilo mu alacaksın. istediğini yiyebildiğin günde mi yedin sarmalarını onu merak ettim.

12/22/2011 12:42:00

daha seyirdeyim annecik. yani istediğim kiloya gelmedim, 5 kilo kaldı yolun sonuna.

Ondan sonra güçlendirmeye geçeceğim o zaman haftada 2 öğün istediğimi yiyebilirim. bu yaptığımı yapmamam gerekiyordu ama dayanamadım.

bunun sonunda kilo almadım evet ama yeme potansiyelimin hala var olduğunu ve kontrol etmezsem yine aynı hikayeyi baştan yaşama durumu canımı sıktı.

o nedenle seyir bittikten sonra disiplinli olarak güçlendirme yapılmasının önemi çok büyükmüş. Orada özgürken kendini kontrol etmeyi öğreniyorsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...