Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/24/2011 10:02:00

ben dukana hiç başlayamayanlardanım.
fazlalıklarımvar fakat oglum 6 aylık.bu diyete başlamak için oglumun büyümsinimi bekleyeyim

12/25/2011 19:55:00

Pazar gunu resmen cozuttum yani bugun. Bakalim + kac cikacak ayrin sabah.

Yazayim da durmayan bogazimi...

Sabah omlet domates vs sp gunuydu

Arada turk kahvesi

16 gibi izgara levrek, roka, limonlu turp

Veee

3-4 kornison, 2 domates, bhacival light dilin bir buyuk parcasinin yarisi

1,5 minik tarcinli kurabiye ( hakkaten minik ama kahve yanina koyulanlar gibi seviyor aylin. 1 tam bir yarim yedim.)

Bir salatalik 2-3 catallight beyaz peynir

1 kase bol limonlu acili kapuska, yarim domates, yarim kirmizi biber, light dilin diger yarisi

Ve simdi cakma sicak cikolata (meger cok tatli istemisim ondanmis bu kudurukluk) 1 kupa yarim yagli sute 1 yemek kasigi light puding ve bolca tarcin. Iyice karistirinca harika yogunlukta sicak cikolata oluyor.

12/26/2011 11:50:00

Haftasonu herkes artılandı galiba .. Var mı bir hasar Özgeconcon ?

Ben 76 ya kilit vaziyetteyim. Hsonu kacamaklarım tabiki yerimde saymama neden ama bugün işyerindeki tazcizlere dayanamayıp spora baslıyorum galiba ... Esofmanlarla geldim okula valla , dersim yok deyü:))

3 gün lahana corbası rejimi yapacagım , 74 ü görüp dukana öyle devam etme niyetindeyim. Su corbayı bir kış ta yapmasam olmaz , geleneksel oldu benim için , ıyyy iğrenç ya.. Bu kez corbaya yulaf kepegide koydum ama :)

------------
Spora gittim geldim 20 dakikacık calıstık ama sıkı calıstık, bacaklarım tutmuyor valla. Burdaki ar-görlerden biri mini vcd player ve cd getirmiş , haftada 3 gün ögle arası bizim spor salonunda 4-5 kız takılıyorlarmıs benide cagırdılar , basladık. hayırlısı bakalım

12/26/2011 11:53:00

yok valla hasar. ne artıı ne eksiii

karnım davul gibi ama. muthis gaz var dunden...

12/26/2011 11:55:00

Lahananın bazılarına öyle bir etksi var , kapuska sanırım. Banaysa hep iyi gelir , detoks olur, gerci kapuska degil işte , corba versiyonu, ama uzun vadede cekilecek dert degil .. Dedim ya cezalıyım diye . Bugün hafif hissediyorum kendimi

12/26/2011 11:56:00

özge, yazdığın listede dukana uymayacak bişey yok aslında. bugün düzenli gidersen, eksilere düşersin bile ;)

hayat, lahana çorbası mı :S nasıl içiyorsun yaw :) lahanayı dolma harici pek sevmem de.

12/26/2011 13:37:00

+600 cumadan beri. Annemler geldiginden beri sadece bunları mı yiyiyorsun ac ac geziyorsun dedikce herseyin kenarından kosesinden yer oldum :( Cok canım sıkkın. 71i e inmek istiyorum ben. Bel agrım var diye yuruyus de yapamıyorum bu hafta :(

12/26/2011 13:39:00

yürüyüş daha iyi gelmez mi bel ağrısına yahu? ben de +500le başladım haftaya :(

12/26/2011 13:43:00

balığa sarın bence biraz. bana çok iyi geldi üstüste iki akşam balık yemek. hatta bu akşam dahi yiyebilirim o kadar sardım.

tatlı krizi yaşadım ya dün, ben artık çakma sıcak çikolatadan da bol bol yaparım ve size de tavsiye ederim. hafif koyu kıvamlı çok lezzetli oldu. resmen rahatladım onu içince.

ilknur boyle dolduruşlara gelmemeye çalış be güzelim. yavaş ama iyi gidiyorsun sen. dilersen onlar varken üstüste sp yap ki gozleri doysun be dersin?

bige, kaçamaklı mııı kaçamaksız mı +500? 

12/26/2011 13:46:00

yaaa bir türlü cesaret edip başlayamıyorum şu dukana :(hiç diyet yapmamışım şu yaşıma kadar buna başlayıp yarıda bırakırsam diye korkuyorum.iradem o kadar güçlümü acaba bırakmıcak kadar bilemiyorum.hele tatlıya dayanamıyorummm

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...