Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/27/2011 07:57:00

etmez tabii elvancım biliyorum.. adet dönemi desem daha 10 gün civarı var, e başka da bir şey yemedim ama bu sabah itibarıyla kafayı yiyorum :(((

12/27/2011 07:59:00

elvan evet regli yakın 4-5 günüm var.ondanmıdır gerçekten bu dönemi ilk defa yaşayacağım için bilgim yok.inşallah öyledir de gider hemen gelenler.

12/27/2011 07:59:00

Fatma öyle zırt pırt yaparsan atagı olmaz ..
Sen kitabı okumadın mı arkadasım

12/27/2011 08:01:00

hayatto okuyorum ama benim vermem gereken çok kilom var   gün atak normal geliyor bana bi zararı yoktur galiba.ama elvanında dediği gibi regli dönemim su tutmuş olabilir vücudum.korkuyorum  geri almaktan.

12/27/2011 08:02:00

bige, wc olayı nasıl? dün çıkmadıysan eklenmiştir muhtemelen.

fatma, hayat'a katılıyorum, normal düzenine devam et. su topluyorsun büyük ihtimal. regl'e girmeden 1 hafta önce başlıyor vücut su toplamaya, reglden sonra birkaç gün içinde atıyor. sabır sadece. bu dönem oluyor öyle.

12/27/2011 08:03:00

wc dedim de, dün içtiğim elma krom tüm gün karnımı guruldattı. faydası da oldu ama. 1 günde anca geçti ya :) gece boyunca karın gurultusuyla uyudum :P

12/27/2011 08:05:00

wc sonrası tartıldım elvancım hatta dün akşam yemekten sonra niyeyse tartıldım gün içinde yediklerim vs ile +100 görünce aha sabah iyi düşüş olacak dedim (malum gün içindeki şişlik +2kg'a kadar varabiliyor bazen).. sabah wc sonrası tartıldım AYNI!!! :(((((

12/27/2011 08:10:00

bige moral bozmak yok. ben sabah -200 görüp sabah +600 ile uyandığımı bilirim. su tutmuştur vücudun haftasonundan. alışacak kendini dengeleyecek. sakın sakın sakın moral bozma. cumaya kadar bakalım ne olacak. Tuz biraz kaçmıştır filan. mesela ben akşam yemeğinde beyaz peynir turşu filan yersem kesin + çıkıyorum. ya da o gün diyet colayı abartmışsam filanç 

Fatma seninki kesin regl durumundan. o yazdıklarına kaçamak bile denmez. regl dönemi rekorum +1100 gr dır. çok mpralim bozulmuştu ama regl sonraki inmek güzeldi. ben artık o dönemlerde tartılmıyorum. 1 hafta öncesinden bitene kadar 2 hafta çıkmıyorum tartıya keyfim kaçmasın diye.

12/27/2011 08:13:00

wc olayına benim tavsiye lahana (kapuska yemeği) bağırsakları acayip temizliyor.dün öğlen işyerinde kapuska vardı rahatlattı beni.tabi form çayıda içiyorum günde 1-2 tane

elvan seyirde atak yapabiliyorsun demiştim daha öncede.kitaptan okuduğum kadarıyla deyir döneminde 5 gün atak 5 gün seyir e izin veriliyor bende bunu 3+4 şeklinde yapıyorum yani bi sorun yok.izin veriyor dukan amca.

12/27/2011 08:13:00

wc olayına benim tavsiye lahana (kapuska yemeği) bağırsakları acayip temizliyor.dün öğlen işyerinde kapuska vardı rahatlattı beni.tabi form çayıda içiyorum günde 1-2 tane

elvan seyirde atak yapabiliyorsun demiştim daha öncede.kitaptan okuduğum kadarıyla deyir döneminde 5 gün atak 5 gün seyir e izin veriliyor bende bunu 3+4 şeklinde yapıyorum yani bi sorun yok.izin veriyor dukan amca.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...