Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/27/2011 08:16:00

sağol özge regli benim hiç aklıma gelmemişti.rahatladım biraz.kaçamak diyorum ama onları bile yerken vicdan azabı çekiyorum nefsime dayanamadım diye.bende pazar akşamı 1 ad.turşu yemiştim+diet kola içmiştim vs vs vs.

12/27/2011 08:17:00

bozuldu valla özge ya :(( akşam gittim kendime derisiz yarım göğüsten hasta çorbası yaptım yalana yalana onu içtim, canım daha bir şeyler yemek istiyordu (sinüzit vs devam ediyor haliyle vücut enerji peşinde) oturdum maydanoz yedim koca bir kase.. kendimi de bol bol aferinledim deli gibi de su içtim uzun zamandır içmediğim kadar falan çok umutluydum bu sabahtan.. hatta tartının yerini değiştirdim.. kapanmasına izin verdim tekrar çalıştırdım vs vs vs... inanamadım yahu hala da inanamıyorum zaten

ha sonuç? bugün sp günümdü pye döndüm akşam için balık siparişimi de verdim... yarına en az -600le dönücem o ka!

12/27/2011 08:17:00

dukanılar güncellememi bir okur musunuz?

12/27/2011 08:19:00

merak etme kesin düşeceksin. çok güzel yemişsin :)) bool limonlu balığı da ye bu akşam mis gibi.

12/27/2011 08:23:00

cıksss limon olmaz balığa :P ben balık zaten sevmediğim için böyle kuru kuru bir balık eti olacak ki ancak yutabileyim ıslatmamak lazım :)))

yanında rokaya sıkarım ama

bu arada akşam göğüsün üzerine 1 yk yulaf kepeği koydum bol zencefil,karabiber ve kimyon ekledim, 1 yumurta ile 1 limonun suyunu çırpıp çiğden içine koydum düdüklüde pişirdim. tabağa aldığımda da çok bol maydanoz doğradım içine... görüntüsü beş para etmezdi ama lezzet güzeldi üstelik hasta olduğum için de ilaç gibi geldi tavsiye olunur ;)

12/27/2011 08:31:00

Duraklayanlar sebze gününe lahana koysun bence  yada lahanayla yapılmıs salata vs de olur . Farkedecegini umuyorum.

Ben bugün 75.8 im düne göre -400 gr. E artık yarın gelsin su 75 diyorum , 2 haftadır bunu diyorum di mi belki dahada fazla oldu . Gel 75 gelll..

12/27/2011 08:32:00

inşallah hayat, gelecek ve sonrası çorap söküğü gibi gidecek.

12/27/2011 08:32:00

hamilelik öncesi lahana çorbası diyetiyle 15-16 kg vermiştim ben :S
yarın sabaha hala inmemiş olursam sp günlerimi lahana çorbasıyla yapayım daha olmadı

12/27/2011 08:34:00

şu lahana çorbasının tarifini yazsanıza. evde kapuska krizimden kalan lahana var

12/27/2011 08:35:00

oha , ben 3-4 kilo verip bırakırdım he keış:)) dayanamıyorum uzun süre yapmaya o corbayı . Nasıl verdin öyle ya , 1 hafta yapılıyor normalde o diyet , ketojenik oldugu için uzatılmıyorda ... Haftada 4-5 verdiri hani dah fazla degil

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...