Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/27/2011 08:46:00

niye? 1 hafta mı senin oğlunun dgünü??? gel burayaaaaaaaaa

12/27/2011 08:52:00

hayat tebrik ediyorum seni azmin için.ben kilomu söylemeye bile dilim varmıyor utanıyorum.ama aslınada o kadar olduğunu vücudum göstermiyor.Allahtan uzun boylıyumda birazda olsa kapatıyor.ben hamileliğime malsef kilolu başladım.bide üztüne 32 kilo alınca artık sen düşün halimi resmen top gibiydim.doğumda şükür 10  kilosu gitti.çalıştığım için kızımı ancak toplada 6 ay 3,5 ayını sürekli olarak emzirdim.ve kilo veremedim.akapunktura başladım 15 kiloya yakım verdim.ama malesef çoğu geri geldi.şükür ki daha fazlasını alırsın demişlerdi bırakırsan fazlasını almadım.

evlenmeden özceki diyet deneyimlerimde 26 kilo kadar verip manken olmasamda standartlata uygundum balık etli yani.

mart 2011 de göğüs ameliyatı olarak göğüsletimi küçülttürdüm.çok rahatsız ediyordu rahatladım.ama hala aynaya baktığımda kendimi beğenmiyorum ama inş başaracağım bende hedefim yaza eski halime dönmek pes etmek yok.

12/27/2011 09:22:00

Gögüs ameliyatı bende istiyorum , istiyorum ve istemekle kalıyor . Özelde yaptıramam tuzlu . Devlet karsılar mı ondan da emin degilim , küçülmeye basladılar cünkü ama 68 de D cupa anca inecektir.. Kocama söyleyip duruyorum bir konsülte ettirsek falan diye ama sanırım zayıflamam mı bekliyor oda .  Ayrıca küçülünce göbek de tas gibi meydana cıkacak , yine kendimden memnun olmayacagım falan fişman.. Birde korkuyorumda biraz .

Devletmi ödedi seninkini ?

12/27/2011 09:38:00

valla korkulacak bişey yok.evet benimkini devlet karşıladı.hiç para ödemedim gazide oldum ben ama doktorum proftu.menim mecburiydi sırtta ve omuzlarda ağrılarım vardı.bakalım zayıfladıkça benimkiler nasıl olacak.tam 2 kilo alındı benden 1+1 olarak.4-5 saate yakın sürdü ameliyatım.şükür bi sıkıntı yaşamadım gayet memnunum.

12/27/2011 09:44:00

memnun olunmaz mı yaa , 2 kg saglam gitmiş valla .. Sefasını sür arkadasım

12/27/2011 09:45:00

inanırmısın ameliyaqttan gözümü açtığm andan itibarek iyiki dedim onları taşımak büyük problemdi bana doğumdan sonra oldu ama bu durum.

12/27/2011 09:52:00

Ben şimdilik minimizerlarla kafayı bozmus durumdayım.

Haboyna yabancı sitelerde gezip dogru sütyen arastırma derdindeyim . Neyse , kiloları vereyimde 1 beden daka küçülürler sanırım

12/27/2011 10:02:00

hayat, tavsiye edebileceğin minimizer var mı? ben de muzdaribim de :(

12/27/2011 10:34:00

Var Elvan

ama ebayden alabilirsen
yada yollatabilirsen birilerine

http://www.ebay.com/itm/NWT-BALI-SATIN-TRACING-MINIMIZER-UW-WHITE-BRA-3562-36D-34-/310364281719?pt=US_CSA_WC_Intimates&hash=item4843271b77

Kalın askılı , cupu biraz koltuk altınada veriyor ama gögüslerin formunu bozmuyor, telli.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...