Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/27/2011 08:44:00

çok güzel, aldım listeme... teşekkürler. size'ı nasıl ölçüyoruz? size kart'a baktım ama iç çamaşırı ölçüleri yok.

12/27/2011 08:54:00

marks&spencerda 36 _ E bunda 36DD oluyor bana . Komdada 80DD olmalıyım .

Surda vardır yada balinin kendi sitesinde falan

http://www.onehanesplace.com/outlet/bras/bali-bra/bali-minimizers/bali-satin-tracings-underwire-minimizer-bra#prod-details

12/27/2011 10:07:00

valla gıdaklayacağım az kaldı.

dün tavuk şiş, bugün peynirli tavuklu salata...

12/27/2011 10:10:00

ben de diyet bitsin tavuk, jambon ve yumurtayı hayatımdan kesin çıkaracağım. Şimdiden içim kalktı :)

12/27/2011 11:06:00

bazen diyeti bitirsem mi artık diyorum. halbuki 4 kilo var daha. rüyamda kaçamaklar yaptığımı görüyorum.

12/27/2011 11:10:00

valla elvan bazen benim de aklımdan geçiyor. dukana göre 2,7 kg kaldı, bana göre 5 kg daha var.

bazen şeytan diyor ki yeter verdin vereceğini daha ne kasıyorsun, bazen de yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin, 3 aydır cebelleşiyorsun şimdi durulmaz.

şimdi durma tarafı kazanıyor. 5 ile başlayan kiloları 12 senedir görmedim ben. artık 6 ile başlayan kiloda olmak istemiyorum.

yaniiii tavuğa yumurtaya, jambona talim :))) 

12/27/2011 11:22:00

özge, sen 3 ay, ben 1 ayda bitirsem mi moduna geldim. 60-61 arası yeter diyorum da. dukan da 59 dedi bana ama 5'lere düşmeyim. gören dur artık, çok iyisin böyle, fazla zayıflama diyor. dıştan iyi görünüyor olabilir ben kendimde hala fazlalık görüyorum.

bir de sizde de oluyor mu? 1 ay öncesine nazaran 6 kilo eksiğim var, bu ciddi bir rakam bence. normalde aynada kendimi zayıf görmem gerekirken hala fazlalıklarımı görebiliyorum. hala gözüme takılanlar var, yağlı hissediyorum kendimi (zayıfladığımı üstüme olmayan pantolonlarda hissediyorum sadece :)). korkuyorum kendimden böyle durumda.

12/27/2011 11:23:00

Yarın Dukan diyetine başlayacağım :)

12/27/2011 11:26:00

evet aynen bende de oluyor elvan o söylediğinden. bazen kendimi eskisi gibi hissediyorum.

kıyafetlere sığamayacakmışım gibi geliyor. bu bize bir oyun bence, beden eski kilosunda görüyor kendini hala...ve evet bu beni de korkutuyor...

12/27/2011 11:30:00

elvan ilginc birsey soyleyeyim mi, simdi denedim dukandiet sayfasinda, tum bilgilerim ayni kalmak kaydiyla hedef kilomu degistirdim, ne kadar az girersem o da o kadar asagiya cekiyor. yani oradaki bilgiye guvenmeyin. 60 girdim 62 dedi, 56 girdim 60 dedi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...