Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/28/2011 09:07:00

günde bir kilodan gidersem 13. günde içiyor olmamız lazım conconum :))))))))) ahahahaha hayallerim aşkım ve ben! günde 1 kilo hı hıııııııııııı :P

hande? ne diyorsun allah aşkına 34-36 beden ve hala kilo vermek mi??? blumik olmadın di mi arkadaşım??? hiç öyle büyük hayaller kurmuyorum 40 yeterli bana valla

12/28/2011 09:09:00

perşembe akşamı geliyoruz hande :)) cuma oradayız, ctesi manavgata bir otele gideceğiz, pazar akşamı dönüyoruz. Cuma iş günü ya bir de yılbaşı öncesi herkesin telaşı vardır diye yazmadım pek. 

5 ile başlayan kiloları görünceye kadar durmayacağım hande. o kadar yaptım, devam edebilirim 3-4 ay daha :) 

12/28/2011 09:13:00

benim boy kısa bu diyet te inanılmaz insan daralıyor ama dediğim gibi hala 62 kg mım ama 56 kiloyken giyidiğim kıyafetlerimi giyiyorum nasıl mümkün oluyor anlamıyorum. hedefim 56 idi ama şimdi inceliğime bakaraktan 58 iyidir diyorum:))

bige devam önümüzdeki hafta insanlar sana "nekadar kilo vermişsin" demeye başlayacak inanılmaz daralacaksın. annem bile 68 kiloya indi. 11 kg vermiş oldu. ben annemi hiç bu kadar ince ve sağlıklı görmemiştim uzun zamandır:))

12/28/2011 09:16:00

o fasıl başladı çok şükür hande, zaten o da ekstra gaza getiriyor insanı.. hamile kaldığım kilodan 12.3 fazlayım ama dukana başladığımdan 12.7 eksiğim yani hamilelik+emzirme sürecinde aldığım kilonun yarısından fazlasını (ahahaha 200 gram fazla ama fazla yine de) verdim... tabii hamile kaldığım kilonun da bir yavru fil boyutu olduğu gerçeğine döndüğümüzde toplam vermem gereken kilonun yaklaşık 3te 1ini bile henüz vermediğim acı sonucuna çıkıyoruz ki şu aşamada o noktayı hiç düşünmüyorum

ilk hedef -12,3 ileri :P

12/28/2011 09:17:00

Kakaolu kek tarifi Dukan'a uygun.. http://www.dukandietrecipes.co.uk/recipes/gateau-au-chocolat.html

12/28/2011 09:25:00

nutmeg ne?

12/28/2011 09:27:00

muskat, minik hint cevizi olur ya...ondan

12/28/2011 09:30:00

vanilyayla görsek işimizi? :))))

ya bu arada yağı azaltılmış kakao nerede ve ne marka buldunuz ya da bulabildiniz mi ve dahi fiyatını biliyor musunuz?

12/28/2011 09:33:00

o da olur, muskatın aroması farklı bir de gaz giderici özelliği var.

12/28/2011 09:37:00

hem bunda yulaf kepeği hakkını da kullanmamış oluyorsun, sufle mantığında yapmışlar sanki.. akşama normal kakaoyla denesem?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...