Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/28/2011 09:38:00

Ucuz kakaolarda zaten kakaoyağı oranı öyle az ki, normalde yağı azaltılmış Tr'de satılanlar...;) Paketteki kako yağı oranını oku birkaç markanın...en az olanını al gitsin

12/28/2011 09:42:00

bige sonuç olarak işin çaresini bulduk önemli olan da bu:)) günler hemen geçip gidiyor.

ben ilk hamilelik sonrası grupların 5 + grubuna üye olmuştum ve sonra 19 kg fazlalık haline geldim. yavaş bile olsa  eksiye doğru gidiyoruz hiç olmazsa artık:)) aslında dukanla doktorun bana 2 yıl olarak çizdiği tabloyu 5 ayda tamamlama şansına sahip oldum:)

devam arkadaşlar devam 2012 de ortak bir şehir bulup bol kutlama yapar fotoğrafımızıda Dukan'a göndeririz. aslında diyet öncesi fotoğrafı çeksek iyiydi:))

12/28/2011 09:48:00

bencede Hülya +1 ben diyet ve yağsız ürün kullanıcam diye çok kasmıyorum. yeterki şeker ve karbonhidrat olmasın. normal peynir de normal yoğurtta sütte gayet iş görüyor. ben neredeyse hiç yağı azaltılmış ürün kullanmadım bu süreçte. başlangıçta biraz, fakat sürdüremedim ama diyeti etkilemedi.  

12/28/2011 10:06:00

Hande yeni yılda başlamak niyetindeyim hayırlısı olsun bakalım, bugün anneme tartıya pil almasını rica ettim:) tartılarak başlayayım.

12/28/2011 11:02:00

yazılanları okuyamadım. bugünün ganimeti -200 deyip kaçıyorum.

26.11 : 70,5
28.12 : 64,3

herkese sevgiler, kolay gelsin :)

12/28/2011 11:09:00

hande seni görmüşken sorum olacaktı. annenin kolestrol problemi vardı değil mi? dukan'la kolesterol nasıl oldu?

benim arkadaşlarım bu diyeti yapmak istiyor ama hepsi de kolesterolden şikayetçi. hap kullandıklarını söylüyorlar. ne yapmalılar, yapsınlar mı yapmasınlar mı? şimdi tavsiye edip de kolesterolleri fırlarsa üzülürüm ben ya :S

12/28/2011 11:17:00

hande aslolan vermek ve benim gibi obez olup artık diyete tahammülü kalmamışlar için başta olmak üzere herkes için çabucak vermek, dukan da bunu sağlıyor fersah fersah

valla cıbıl değil elbette ama benim dukan öncesi fotolarım var o amaçla çekilmemiş de olsalar

12/28/2011 11:24:00

Bige tebrikler süpersin... kilo vermeler böyle hız kazanınca bir süre öyle gidebiliyor inş seninde öyle olur..
diyet süt ve ürünlerini yememeye cok katılmıyorum benim dr.um hamilelikte bile bana yarım yaglı süt ürünleri önermişti çünkü onun içindeki yaglar vucuda hiçbir şekilde yaramıyor ayrıca basenlerin genişlemesine neden oluyormuş ve ben dukanda sürekli yarım yaglı ve yagsız ürünler kullandım hem bel kısmımı cok inceltti hem de kalcamı eritti
bu arada kitapta da yazıyor şarap içebiliyorsunuz ertesi gün her kadeh için 20 dakika ekstra yürüyüş yapmak kaydıyla bence içme programını ertelemeyin hem güzel bir motive olur

12/28/2011 12:17:00

-100 idi sabah ama wc olayıyla -200 300 olabilir. 75.5 yani . Olmadı 75 moralim bozuk.

sarap içecegim anasını satayım .. Yarın sabahta yürürm o zaman ..

12/28/2011 12:48:00

hedefe 36 gün var ve ben her 6 günde 1 kg vermeliyim . Off offf..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...