Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

12/29/2011 14:15:00

kızlar nefsimle acayip mücadele içindeyim yardım.şimdik bu gün ben orucum aşçımıza tavuk haşlama yaptırdım.yarının menüsünde ayva tatlısı var onu bugünden yuapmış gaz veriyor bana ye bi tane bişeycik olmaz hınzır adam elmalı pasta da yapmış beni gaza getiriyor napıyım tadına bakıyım mı LÜTFENNNN YARDIMMM

12/29/2011 14:18:00

ye dememizi beklemiyorsun degil mi - muhtemelen artılanırsan

12/29/2011 14:18:00

hayır fatma. 

sonra suçluluk hissedeceksin, emeklerine yazık edeceksin. aşçınızın mı vermesi gerekiyormuş bu kiloları yoksa sen mi?

daha yolun uzun karşına böyle sabotajcılar çok çıkacak. "bir kereden bir şey olmaz" olur kardeşim o bir kere adamı perişan eder.

orucunu tut (Allah kabul etsin) tavuk haşlamanı ye karını doyur. Rejimine devam et. 3 ay sonra yersin ayva tatlısını

12/29/2011 14:26:00

bigeee ben bu tarifin orijinalini daha yeni bir blogda gordum ama simdi bulamiyorum.
adres var mi?

12/29/2011 14:28:00

fatma ben o tatlilari zayiflamak icin degil sagligim icin taa ne zamandir yemiyorum, basta zorlandim ama su an hic icimden gelmiyor kacamak bile.

12/30/2011 07:46:00

2 gündür sp günüm ve wc'ye gitmediğim için tartılmıyordum. bugün tartıldım ve -500 gr :) haftasonuna ve hatta yeniyıla 63'lerle giriyorum, yuppii :)

26.11 : 70,5
30.12 : 63,8

inşallah bugün herkesten güzel haberler gelir :)

bu arada bana alışveriş yapmak şart oldu, pijamalarım üstümden düşüyor, belini kıvırınca bile olmuyor. pantolon 1 taneyi yıkayıp yıkayıp giyiyorum (eski pantolonlarımı umutsuz bir anımda hep dağıtmıştım) eşime dediğimde "kilo alırsın alışverişe çıkarız, verirsin çıkarız. bitmiyor hiç." diyor :))

12/30/2011 07:47:00

bir de, bige ben pırasayı yapamadım ya. dün akşam öyle yorgundum ki, dünden kalan karnıbaharları ısıttım anca. yarın yaparım inş.

12/30/2011 08:37:00

elvan eşine koptum. Aynı modelden benim evde de var bi tane. İndirimler başladı alışverişe çıkalım diyorum. Bak kilo veriyorsun sonra bu aldıkların bol gelecek diye itiraz ediyor :)

Bugün sizin verdiklerinizi toplama sırası bende. +500 şeklinde bir sp gününü tamamlamış bulunuyorum. Yediklerim de bir şey olsa.

12/30/2011 08:51:00

efenim bu sabah itibarıyla -400le huzurlarınızdayım :))) fekat haftasonundan tırsıyorum her haftasonu aynı terane oluyor maalesef :S

elvancım can sağlığı olsun birimiz dener söyleriz ne olacak ki?

ülkü portakal ağacındaydı o tarif... gün içinde bakabilirsem link olarak da atarım

12/30/2011 09:10:00

kızlar merhaba  elvan tebrik ediyorum seni.

dün akşam dayanamayıp elmalı pastadan yedim şükür sabah -300 gr gördüm.tabi daha artılar giyor.2 günde -1000 gr=1 kilo gitti.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...