Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

01/02/2012 10:36:00

hülyaaaa, hoşgeldin :) dukan'ın hayırlı olsun. yalnız yarım cep telefonu ölçü tabirine çok güldüm. hele ki modelini vererek :P

bige,  çok tebrikler. süper düper bir sonuç. geliyor çorap söküğü ;)

özge, bence su tutmuşsun sen. yaptığın ataktan sonra hepsi geri gidecek hem de fazlasıyla. üzülme bence, moralini de bozma ;)

ben tartılmıyorum 2 gündür, wc.ye çıkmadığım sürece tartılmayacağım. regl'e de az kaldı. c.tesi tartımda kilom sabitti ama. bugünlerde neler olur bilinmez.

01/02/2012 11:22:00

Özcecon, bence de kesinlikle ödemdir ve atarsın bir günde inşallah.

Dün gece yine baktım tam olarak kitaba, henüz seyire geçmediğim için seyir kısmını çok sindirerek okumamıştım. O yüzden atlamış olmalıyım. Dün gece tekrar okudum ve evet seyirde artık salatalık yiyebilirsiniz diyor. Umarım yediğim 2 salatalık sebze yerine geçmemiştir.. Tabi yaa Elvan, sirke.. O açıdan hiç düşünmemiştim.

Kafa karışıklığı için özür :) Ve cevaplar için çok teşekkür :)

Bu arada Umutunannesi tebrikler :)

01/02/2012 11:36:00

Elvancım çok sağol:) kibrit kutusu falan sıkılmıştık:) sayende ekmeği de pişirdim, çok pratik 5dk bile sürmedi fırına atması ;) bir de yulaf kepeği aktarda gerçekten çok ucuz 500 gr=2,5 tl ;)

01/02/2012 11:36:00

kızlar yazmaya bile yüzüm yok ama yazıp kendimi cazaalandırayım.

regl oldum +2400 haftasonu çılgınlar gibi çilokata ve kuru yemiş yemece pişmanım ama pskolojik sorunlardan dolayı yemeye verdim.10 gün atak yapma kararı aldım cezalandırıyorum kendimi.

01/02/2012 11:38:00

fatma gözünü seveyim sık sık ve bu kadar uzun atak yapma.. sebze almıyorsun ve kış mevsimindeyiz bünyen çok zayıf düşer

01/02/2012 11:40:00

hülya bizim aktar rusheim marka satıyor, kutulu olandan 500 gr. 9 tl :S sizinki açık yulaf kepeği mi?

01/02/2012 11:41:00

fatma, bige'ye katılıyorum. 10 gün atak çok fazla. vitamine ihtiyacın var ve bunu sebzelerden sağlayacaksın. 3 gün yap en fazla.

01/02/2012 11:44:00

Elvan migroslarda dogalsanın 400 gr 6 milyon. Bilgin olsun. Ben de bulabilsem açık yulaf kepeği alacağım ama etrafta aktar bile bulamıyorum.

01/02/2012 11:46:00

Ve Fatma Bige ve Elvana ben de katılacağım. Normalde bile yoğunluklu protein ağırlı beslendiğimiz için zor olan bir diyeti daha da zorlaştırıyorsun. Kitap elinde var mı bilmiyorum ama bir haftadan fazla atak yapacaksanız doktorunuza danışın gibi bir cümle var bir yerlerinde. Böbreklerini çok zorlarsın böyle yaptıkça. Zamana yay kilo verme işini.  

01/02/2012 11:54:00

Açık yulaf kepeği Elvancım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...