Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

01/02/2012 09:57:00

fatma sakın yapma 10 gün atak. çok uzun ve çok fazla. 

evet abartmış olabilirsin, ama bu bir ceza-ödüllendirme rejimi değil. kendini affet, 2-3 gün atak yap ve tekrar sp-p günlerine dön lütfen.

bu kadar uzun atak yapınca da yoldan çıkıyor insan.

sağlığınla oynama fatma. her ne olursa olsun vereceksin. zaman alacak...

opuyorum seni

01/02/2012 09:59:00

fatmacım üstelik yeni regl olmuşsun o bitince +2400ün bayağı bir kısmı zaten gidecek (2 kiloya kadar çıkabiliyor fark)
lütfen böbreklerine ve bünyene bunu yapma, şu an bir sorun yaşamıyor olman kalıcı hasar vermediğin anlamına gelmiyor lütfen unutma.. bu kiloları 10 günde almadık, 10 günde de vermeyeceğiz, hem bak çok kısa sürede verirsen bizi de hemencecik bırakıp gidersin olmaz yani ;)

01/02/2012 10:00:00

2-3  gün atak kurtarırmı dersiniz ya.alacağım kadar vitamin almışımdır diye düşünüyorum.
birde destek vitamin almayı düşünüyorum ne kullansam acaba ?

01/02/2012 10:02:00

aferin benim çalışan kadınıma aferinnnnnnnnn öperimmmmmmm

kurtarır fatmacım adet dönemindesin bak gör +2400 falan değil o aldığın

01/02/2012 10:02:00

kurtarmazsa bile +2400 ü zamanla vereceksin. 10 gün yapma sakın fatma. ben hergün centrum multivitamin alıyorum b uarada.

tavuk şiş + yogurt + diet kola.

01/02/2012 10:05:00

gögüs ızgara+yoğurt

01/02/2012 10:05:00

eferim sana da özgem conconum koççççççççççuuuuuuuuummmmmmmm senin 900 de uçup gidecek bak dediydi dersin dötün tavana vura vura gelip buraya yazmazsan adam diilim :)))))

01/02/2012 10:06:00

özge-bige çok korkuyorum hemen geri alırım diye 3 gün atak yapayım ben ozaman.
sağolun kızlar yardımlarınız için.tutamadım boğazımı.tam kitapta yazdığı gibi havalara girdim kilo veriyorum diye saldım.ama bundan sonra daha dikkatli olacağım.

tabi bu +2400 + wc olayınıda eklemek gerekli 3-4 gündür sıkıntılı.çay içtim sabah(form)

01/02/2012 10:09:00

bigem yok bırakmam ben.

göreceğim 5 ile başlayan kiloları ama oyle ama boyle. ne kadar sürerse sürsün.

fatma doğru karar :)

nilim hemen etrafta tavuk ızgara, şiş vs yapan bir er buluyorsun ve dolabı süt yoğurt dil peyniri, beyaz peynir ile dolduruyorsun.

ancak oyle başedebilirsin. 

01/02/2012 10:10:00

yavru benim çevrede fastfoodcu olsa oradan öyle bir üretirim ki dukan yemeği felekleri şaşar!!! yağı alınmış et yaptırtacaksın sp gününde de salata ile destekleyeceksin
ben öğle öğünlerini çoğunlukla peynir jambonla geçiriyorum :S ama yılmak yooooooookkkkkkkkkk :)))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...