Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

01/02/2012 12:11:00

bu öğlen piynir+közlenmiş patlıcan

01/02/2012 12:28:00

Ben durumumun vahimliğini çok iyi bildiğim için ve daha yeni başladığım için, atağımın 4. gününe denk gelen yılbaşı gecesinde bir lokma bile kaçamak yapmaya cesaret edemedim. Bu kilolardan daha doğrusu iki yıldır 10 kiloyu verip sonra hop diye gerialmaktan o kadar sıkılmışım ki sanırım, kendimde o hakkı görmedim resmen. Oysaki en sevdiğim pasta vardı. Ama dukan amca kitapta o kadar net söylemiş ve bunları ünlemişaretleriyle pekiştirmiş ki, GERİ KALAN HERŞEY YASAK!! cümlesi gözlerimin önüne $ işaretleri gibi geldi ve gitmedi. Yiyemedim :))

Bu arada ben hala yulaf kepeği bulamadım :( Hala Eti Lifalifle idare ediyorum.
Bir şey daha, ben dukanın atakta vereceksin dediği kiloyu verdim. SP' ye geçmeli miyim artık?

01/02/2012 12:30:00

verdiği süreyi tamamladıysan evet spye başlayabilirsin

gurmenet diye bir sitede var yulaf kepeği

01/02/2012 12:44:00

light sütle ve şeker ilavesiz içersin

01/02/2012 13:32:00

Selam kızlar :)) yılbaşını kazasız atlatanları tebrik ediyorum ama yaz geldiğinde bu kadar sabrettiğimize değecek :))) bende cerez falan yemesemde alkolün dibine vurdum :((
neyse protein persembesini protein pazartesi olarak yaparak vucudu alkolden temizliyim dedim.
Fatma bana kalırsa hiç ataga geri dönme kitaptada bahsediyor kacamak yapıp basa sarmak metabolizmayı yavaslatıyor sen su anda vucudunu sasırtıyorsun bir cikolata cerez bir sadece protein sürekli böyle başa sardıkca kilo vermende gittikce zorlanacak cünkü bu diyet hayat boyunca sadece 2 kez tekrarlanıyormus o yüzden sen seyirle devam et zaten asıl kilo verdiren sönem seyir atakta vücuttaki ödem atılıyor bence vucudunun dengesini bozma bir daha da cok zorda kalmadıkca kacamak yapma ya da dukanvari kacamak light puding vs..

01/02/2012 22:59:00

Dukan' ın atak evresini başarıylabitirmiş bulunuyorum :) Alkışşşşş.. 7 güne tamamlayacaktım ama madem dukan amca 6 günü uygun bulmuş vardır bir bildiği. Zaten vereceksin dediği miktarda kiloyu da verdim. Bünyeyi zorlamanın bir mantığı olmasa gerek. Yarın gelsin sebzeler!! Yaşasın :))

Bir şey soracağım.. Dukancılar grubu açsam beni yalnız bırakmazsınız dimi? Dukan böyle kıyıda köşede konuşulmamalı ona özel grup kurulmalı :)) Dukana bu kadar karşıyken bu kadar seven biri var mıdır acaba :) Bizim aşkımız nefretle başladı :) İmza: Dönek şişman :)

01/03/2012 06:25:00

-200 ile güne başladım. Yetmez ama evet :P biraz motive oldum :) 

01/03/2012 07:20:00

Dün Dukan'ın verdiği heyecanla kahvaltıyı 2 yumurta yiyerek abarttığımı düşünüyorum, bu sabah dukan ekmeğim+light beyaz peynir (cep telefonu ölçümü tamamladım bu sefer:)+çay

01/03/2012 07:54:00

Ha orda ha burda dukan yapan birbirini buluyor zaten , ac istersen , yeni baslayanlara moral olsun.

Benim durumum baya berbat . 5 günlük bozma bana +2400 civarı döndü . Bugün tekrar ataktan aldım . 77.9 . 78 yuvarlak diyelim .

Evet berbat durumdayım. Üstelik millet özelden mesaj atıp duruyor sanki cok iyi bir örnekmişim gibi.

İlknurcum bravo , yavasta olsa istikrarlı gittin . 60 lı rakamlara ne kaldı ki?

Neyse yaza cok var diyorum , nasılolsa verecegm , öyle ya da böyle bu kilolar gidecek.

01/03/2012 07:58:00

evet evet grup acilsin. buranin sayfa sayisi da cok artti.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...