Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

01/03/2012 08:05:00

bana bir söyleyin gözünüzü seveyim küçük bir dilim revani +800 olarak dönebilir mi???????????

01/03/2012 08:09:00

evet dönebilir.

karbonhidrat aldın bünyeye.

01/03/2012 08:12:00

yav özgem yılbaşında da aldım ben karbonhidrat.. üstelik iki gün üstüste ve o günleri -800le tamamlamışken şimdi olacak iş mi bir dilim revaniyle verdiğimin tamamını almak :((((((((((((((((

yani ayrıca ne var ki, içinde yağ yok, tüm tabakta 3 türk kahvesi fincanı un 3 tkf irmik var, şerbetinde ve içinde şeker var başka da dukanda olmayan bir şey yok yaaaaaaa :(((((((((( böhüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü (vücudu ikna etmeye çalışıyorum ama olmuyo namussuz!!!)

01/03/2012 08:12:00

5 gün kaçamk 2,5 kiloyla nasıl dönebilir. arkadaşlar normal beslenme uzmanına gidip yapsanız bu işi böyle süprizler olmaz sanırım.ben diyete giderken 1 haftalık kaçamak sonucu topu topu 800 gr almıştım. bu diyette daha hızlı kilo alınıyor gibi.

01/03/2012 08:13:00

tabak derken revaninin olduğu borcamı kastediyorum kendi yediğimi değilllllllll :(((((((

5 gün ne kadar kaçamak yapıldığına bağlı annecik ben 5 günde 5 kilo bile alabilirim o kapasite var yani

01/03/2012 08:16:00

çünkü bige, bedenin eski kilona geri dönmeye çalışıyor. 1 dilim revanıden normal insanlar 100 kalori çekerken sen 150 kalori çekiyorsun. üzerine de su topluyorsun.

karbonhidratlar su toplamayı arttırıyor biliyorsun.

01/03/2012 08:18:00

böhüüüüüüüüüüü bilmek istemiyorum özgem tam bir inkar durumundayım hali hazırda, akabinde kabulleniş ve yas dönemine girceeeeeeeeeem hüüüüüüüüüüüüüüü

01/03/2012 08:24:00

öyle bişey olmaz bence bu sistem herkese uymuyor. yani vucudnuzda ne kadar yağ su olduğunu bilmeden eziyet ediyorsunuz kendinize gibi geliyor bana:)))

01/03/2012 08:27:00

annecik bu diyete dair neler okudunuz bilmiyorum da öyle kestirip atmakla da olmaz bence ;)
bu diyetin en başında vücuttaki fazla suyu (ödem) atıyorsunuz ve aldığınız gıdalar kasları ve vücudu beslerken yeniden su tutmanıza neden olmayacak türden... dolayısıyla bu gıdaların dışına çıktığınız anda vücut su tutmaya başlıyor ve her diyette (beslenme uzmanlarının verdikleri de dahil) olduğu gibi eski kilosuna dönüp kendini korumaya çalışıyor, dolayısıyla normalde o kadar yemekle alacağınızdan fazla alıyorsunuz (ki bu da diyet sonralarında sıkça görülen yo-yo durumunun açıklamasıdır)

01/03/2012 08:30:00

annecik,

kendimize eziyet filan ettiğimiz yok ancak bu tarz bir sistemin herkese uymayacağı doğru.

siz bu yola çıktınız mı? kitabı okudunuz mu? neler yapıp yapmadığımızı biliyor musunuz? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...