Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

01/03/2012 08:49:00

yok canım ne gıcık olucam herkesin fikri kendine... zaten aklınıza yatmayan bir diyet konusunda sık sık görüşeceğimizi de sanmıyorum ;)

01/03/2012 08:50:00

konuş be fatma!!! hangi terbiyesiz yaptıysa o revaniyi!!! (ehe ehe ben yaptım bu arada :P)

01/03/2012 09:04:00

ellerine sağlık canım.ben onun için korkumdan hiç birşey yapmıyorum.evdekilerede dukanı uyguluyorum.ama hafta sonuna doğru bi elmalı turta yapasım var bakalım.

01/03/2012 09:11:00

+100'le geldim ben. 63,9'um. 5 gündür aynıyım ama nedenini biliyorum, problem yapmıyorum o yüzden. regl dönemindeyim de. birkaç güne herşey tekrar yoluna girecek inşallah :)

ya bir de ben her regl dönemi soğuk algınlığı-nezle geçiriyorum. şimdi de hastayım, burun çeşme resmen. geçen de öyle olmuştu.

01/03/2012 09:24:00

Evet ya , ya yapanlar burada olsun , yapmayanlarda sonsuza kadar sussun diyorum bende ...

Zaten zorlu sürec ve birbirimizi motive etmeye calısıyoruz , birde negatif yorumlara hiç gelemeyecegim kendi adıma .

Madem annecik siz programınızdan memnunsunuz , baska bir baslık altında kendi deneyimleinizi paylasabilirsiniz. Bizide demotive etmezsiniz böylece .

01/03/2012 09:39:00

yeşilanne'nin dediği gibi dukancılar diye bir grup açalım olmazsa ;)

01/03/2012 09:42:00

benden dolayı grup açmanıza gerek yok :) no yorum

01/03/2012 09:43:00

ahahahahahahahahahahahahah annecik!!!! allah iyiliğinizi versin ya hiç güleceğim yoktu yemin ederim kahkaha attımmmmmmmmmm

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...