Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

01/03/2012 09:45:00

annecik, sizden önce alınmış bir karardı, üstünüze alınmayınız lütfen ;) daha önce de pek sık olumsuz yorum yapan olmuştu. herkesin yolu kendine özel, biz bu yola gönül verdik.

sağlığımız konusunda da çok şükür endişelerimiz yok, hepimiz kan tahlillerimizi vs yaptırmış insanlarız. ki bir problem olsa en başta biz yapmayız bu diyeti. hangi aklı başında insan kilo vermek için riske atar kendini.

01/03/2012 09:46:00

bi yorumda bulunduk diye on kişi buraya yazma motivasyonu bozma demeye başladınız. neden bu kadar tepki verdiğinizi anlamadım. bu kadar çabuk bozulmaz motivasyon merak etmeyin.  ben saygımı bozmuyorum lütfen sizde bozmayın umutunannesi ok.

01/03/2012 09:48:00

tşkr elvan ama diğer arkadaşlar farklı bir tepki veriyor. hayatın her döneminde eleştiri var kki ben eleştiri yapmadım. sadece bir de bu yönü var diye dedim.

01/03/2012 09:50:00

başından beri siz diye hitap edip sen diye cevap alan benim, annecik saygı dersine ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum

ayrıca kötü bir şey de söylemedim sizden önce alınmış bir kararı (zahmet edip ilk mesajınızdan bir sayfa öncesini okusanız görürdünüz) kendi üzerinize almanız komikti ve güldüm burada saygısızlık görebiliyorsanız takdir ederim ancak

kendi adıma yazma demedim (ki desem de yazmaYIN derdim) sadece hoşlanmadığınız bir diyet olduğu için sık görüşeceğimizi sanmıyorum dedim ki bu fikrimde ısrarcıyım

01/03/2012 09:53:00

elvan hn verdiği cevap gayet güzeldi sizin verdiğiniz cevap güleceğim yoktu tarzında bir cavap haliyle anlamadım ne demek istediğini. önceki yazıyı da görmemiş olabilirim. bu şekilde demen gerekmezdi.

01/03/2012 09:54:00

sözümüz sana değildi deseydin kahkaha atacağına :)

01/03/2012 09:57:00

bir dahaki sefere istediğiniz cevabı mesaj olarak gönderirseniz copy&paste ile eklerim ;)

hiç güleceğim yoktu demenin neresi saygısızlıktır anlamış değilim ama öyle anladıysanız öyle olsun.. yüzküsur sayfadır ve başka sorularda da daha fazla sayfadır bu diyeti konuşan soran anlatan insanların grup kurma kararını, SIRF siz geldiniz iki kelam ettiniz diye aldığını düşünmeniz bence halen komik... kimse bu kadar önemli değil hayatta ;)

yorumlarınız hakkında da herkesin yolu kendine yaklaşımım olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz, tabii görmek isterseniz.

yolunuz açık olsun, diyetiniz güzel gitsin, sağlıkla istediğiniz kiloya istediğiniz sürede inmenizi dilerim.

şahsınıza son cevabımdır.

01/03/2012 10:00:00

ben grubunuzu rahatsız ettiğimi sandım o yüzden yeni grup açıyorsunuz sandım. benim ince düşüncemi anlamayıp gereksiz komik tepkiler vermeye gerek yok. yolunuzda başarılar dilerim.

02/05/2012 22:21:00

arkadaşlar bu dukan amcanın sitesinin üyelik ücreti nedir?

02/09/2012 13:20:00

merhaba arkadaşlar bugün itibariyle bende başladım dukan dietine.64.7 ile başladım.hadi hayırlısı.dukan amca bana 7 gün atak verdi,benim merak ettigim seyir evresini ne kadar sürdürmek gerktiği.neyse onuda ögreniriz bir şekilde.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...