Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 05:27:00

sahra..salata ne ayak kızım??? sadece tere roka nevi olduğunu umuyorum??
ve hepinize koccaman bir aferin

11/23/2011 05:27:00

istemiyorum kızım, is te mi yo rum. o kaaaa
leyla senin nerende 3 kilo var kızım ben anlamadım. bildiğin tahta gibi bir şeysin. gördüm bi zatihi sarıldım sana. bildiğin kemik :)))

11/23/2011 05:28:00

maydonoz serbest değil mi
maydonoz+limon+sarımsak. hangisi yasak bunların?

11/23/2011 05:30:00

Tamam be tamam olursa diye sorduk.yalnız son bir soru sorup çekilicem. Bu dukanın bölgesel zayıflamaya bi etkisi var mı ??

11/23/2011 05:31:00

Bige apla Sahra terbişyesizlik yapıyor sööle kovmasın bizi:))

ha ok aralarında artı olunca ben maydanoz limon sarımsak + salata gibi algıladım hiçbiri yasak değil yumul gitsin ;)

var leyla göt eritecekler için 6+1 öneriyor yani haftada bir gün saf protein diyeti

varmış leyla. hülya söyledi ya
2-3 kilo fazlası olup özellikle bel basendeyse her gün serbest bir gün saf protein ile besleniyorsun yanlış bilmiyorsam

fatos ben de bir gunumu yazayım. Oyle menu gibi değil de.

Hergün iki yumurta
Light peynir ya da light üçgen peynir (epeyce artık yiyemez hale gelinceye kadar)
Mutlaka iki/üç kase yogurt (oglen diyet bulamıyorum biri normal diğerleri diyet yogurt)
Izgara et, tavuk, balık ya da hindi jambon (bunlardan ikisini yedim biri oglen biri aksam)
Maydanoz, roka
Yarım litre diyet süt
Çay
Bir kutu diyet kola

Ben bugun yulaf kepegi siparisi vereceğim. Kizlar bu yulaf kepeginden krep, galeta, ekmek hatta kek bile yapıyorlarmış.  Ben daha bu nimetlere kavuşamadım. Bir aksilik olmazsa yarından itibaren onu da menüye katacağım :)

11/23/2011 05:33:00

Ha bir de azim ettim hergün 20 dakika yürüyüş mutlaka yapıyorum.

11/23/2011 05:33:00

bige :))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...