Dukan'a yeni başlayanlar :)

Ynt: Dukan'a yeni başlayanlar :)

11/23/2011 07:52:00

ilknur zaten 20da. yürüyüşün yaktığı kalori değil ki hedef
mevzuu, o yürüyüşün yağ yakımını kolaylaştırması. yoksa 1 kase yoğurdu bile eritmek için 40 dak. yürümek lazım :))

11/23/2011 07:53:00

La kizlar aksam eve gec geldim kizlar, yemegi de gec yedim. Saat onda tartildim. 79.6 ciktim acaip moralim bozuldu. Ulannn sabah bi tartildim 77.4. Gozlerim yuvasindan firlsdi. Nasil oluyor boyle yahu???

1- bas donmesi ve agrimasi

2- bagirsaklarfda siskinlik ve gaz

3- agiz kurulugu

Simdilik yan etkiler bu, normal dimi???

11/23/2011 07:54:00

2 günde 3 kilo mu
yihuuu

Arada wc ye gittin mi ?

ATAK&SEYİR KEKİ
2 yumurta
6 yemek kaşığı yulaf kepeği
5 yemek kaşığı tatlandırıcı
1 çay bardağı (aida) light süt
1 paket kabartma tozu
5 damla acı badem aroması (dr oetker)
1 çay kaşığı toz karanfil

yumurtayla tatlandırıcıyı çırpın, en son kabartma tozunu koyacak şekilde malzemeleri karıştırın (ben hepsini elde çırptım) küçük kare borcama dökün (veya kalıba) 170 ısıtılmamış fırında üzerinin rengi matlaşana kadar pişirin. Tabii ki kürdan kontrolü yapın, ama üzeri ıslak ve parlak görünüyorsa o bölüm iyi pişmemiş demek oluyor aklınızda olsun ;) sonra yanında çay, kahve, light süt neyle olursa koooooooca kekin çeyreğini yiyin gitsin gari :))))))

(günlük sınırınız 1,5 yemek kaşığı yulaf kepeği unutmayın! fazlası bağırsakları bağırtır uyarırım)

11/23/2011 07:59:00

baş dönmesi ve ağrı bende hiç olmadı jüjü.. bende midede çok gaz yaptı (peyniri abarttığım günlerde) ama bağırsak gazı sebze yemediğim için azalmıştı bile

tuz bir anda kesildiği için tansiyonun oynamış olabilir mi? onu bir kontrol et ona göre biraz tuz ekle

ve evet yatmadan tartılıp sabah tekrar (tuvalete çıkmadığın halde) tartılıp kilo vermiş olmak işin en garip ve eğlenceli yönü, sanki gece biri gelip senden kilo tırtıklıyor :))))

11/23/2011 08:00:00

e herhalde tatsız tuzsuz nil :)))) sonuçta diyet ürünü bu! ru-sheim mi markası?
büyük marketlerin hepsinde var toz tatlandırıcı, esasen dukan amca aspartam cinsi olmasını öneriyor ama ben o faslını umursamadan herhangi bir toz tatlandırıcı aldım

11/23/2011 08:01:00

jülide üçü yan etkiyi de 2. gününden beri yaşıyorum. Bugün daha iyiyim ama başağrısı yüzünden az daha bırakacaktım o derece ağrıdı.

11/23/2011 08:03:00

Bende iki kilo hiç oynamıyor ama bir kilo muhakkak. Akşam yemeğinden sonra 76.6 çıkarken sabah 75.6 çıktım. Yarın sabah iki kilo oynasa keşke :(

11/23/2011 08:04:00

evet aynı etkiler bende de var maalesef
yorgunluk
ağız kuruluğu
baş ağrısı

bugün başağrım yok neyse ki ama daha yorgunum. atak bitse de kurtulsak :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...